lekarz Jakub Kłącz

Urolog

Wizyta u Pana Doktora przebiegała w bardzo miłej i wspierającej atmosferze. Borykam się z moją chorobą od wielu lat i mogę stwierdzić, że Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania. Cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania, jak również wdrożone przez Doktora leczenie przyniosło 100% efekt. Szczerze polecam Pana Doktora.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, prawdziwy profesjonalista. Szybko mnie zdiagnozował, zaproponował leczenie i po kilku dniach wszystkie dolegliwości ustąpiły jak zły sen. Polecam!

Byliśmy wczoraj u dr Kłącza, tym razem z mamą. Od dłuższego czasu uskarżała się na ból pleców i nudności. Wszyscy lekarze w ciągu ost. tyg. wmawiali jej że ma rwę kulszową, a nudności są od leków na ból. Tylko dr Kłącz ją zbadał dokładnie i od razu stwierdził że ma zastój w nerce. Gdy zrobiliśmy USG okazało się że jest on spowodowany dwoma kamieniami w nerce. Po zastosowaniu kilku leków od doktora dolegliwości przeszły. Teraz czekamy na termin w szpitalu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy to zdecydowanie chętniej byśmy się leczyli. Tata od operacji raka prostaty znowu cieszy się życiem w pełni. Pozdrawiamy i dziękujemy Doktorze. Stubińscy

Dok. Kłącz zaskoczył mnie tym ,że sam zadzwonił o terminie zabiegu niejeden by zapomniał o pacjencie. Wspaniały Lekarz! Młody ale przy tym prawdziwy profesjonalista . Bardzo sympatyczny i życzliwy, obchodzący się z pacjentem w sposób w jaki każdy z nas chciałby być traktowany. Należy doceniać takich lekarzy.
Po prostu bardzo sympatyczny facet i doskonały lekarz! Bardzo polecam. Pozdrawiam 

Bardzo dobry lekarz. Byłem u Niego w Starogardzie Gdańskim. Profesjonalny, konkretny, bardzo uprzejmy. Bardzo szybko zdiagnozował moją chorobę i mi pomógł. Teraz na nowo cieszę się życiem. Poleacam

Wciąż poszukujesz "Urolog Rumia"?

Tetmajera 2a
Kościerzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
Victoria Clinic