dr n. med. Jakub Kłączdr n. med. Jakub Kłącz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Jakub Kłącz

Urolog

Wspaniały i życzliwy lekarz. Trafnie zdiagnozował mój problem i szybko skierował mnie na badania oraz zabieg ratujący mi życie. Dzięki wsparciu Pana Doktora nigdy nie utraciłem nadziei, że wygramy z rakiem. Osobiście, z powodzeniem przeprowadził mi zabieg inplantacji, co przywróciło mi komfort funkcjonowania i dało radość życia. Dziękuję raz jeszcze Panie Doktorze! Wszystkim zastanawiającym się do jakiego specjalisty się udać, szczerze polecam Pana Doktora. To lekarz z powołania!

Jestem po plastyce napletka zabieg drogi i jak się okazało po 5 tygodniach nie przyniósł efektu. Cały ból, nie przespane noce, wydane 2000 zł poszło na marne. Umówiłem się na kolejną wizytę, która została odwołana ponieważ lekarz jak się okazało nie przyjmuje (22 grudnia). Kontaktował się tel obiecał receptę, ale na obietnicy się skończyło. Mam nie miłe doświadczenie z wizytą.

Sympatyczny, wyrozumiały, profesjonalny, nie oszczędza czasu na pacjencie, ale poświęca go tyle ile przypadek tego wymaga, byłam bardzo zadwolona

Wizyta u Pana Doktora przebiegała w bardzo miłej i wspierającej atmosferze. Borykam się z moją chorobą od wielu lat i mogę stwierdzić, że Pan Doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania. Cierpliwie odpowiadał na nurtujące mnie pytania, jak również wdrożone przez Doktora leczenie przyniosło 100% efekt. Szczerze polecam Pana Doktora.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, prawdziwy profesjonalista. Szybko mnie zdiagnozował, zaproponował leczenie i po kilku dniach wszystkie dolegliwości ustąpiły jak zły sen. Polecam!

Byliśmy wczoraj u dr Kłącza, tym razem z mamą. Od dłuższego czasu uskarżała się na ból pleców i nudności. Wszyscy lekarze w ciągu ost. tyg. wmawiali jej że ma rwę kulszową, a nudności są od leków na ból. Tylko dr Kłącz ją zbadał dokładnie i od razu stwierdził że ma zastój w nerce. Gdy zrobiliśmy USG okazało się że jest on spowodowany dwoma kamieniami w nerce. Po zastosowaniu kilku leków od doktora dolegliwości przeszły. Teraz czekamy na termin w szpitalu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy to zdecydowanie chętniej byśmy się leczyli. Tata od operacji raka prostaty znowu cieszy się życiem w pełni. Pozdrawiamy i dziękujemy Doktorze. Stubińscy

Dok. Kłącz zaskoczył mnie tym ,że sam zadzwonił o terminie zabiegu niejeden by zapomniał o pacjencie. Wspaniały Lekarz! Młody ale przy tym prawdziwy profesjonalista . Bardzo sympatyczny i życzliwy, obchodzący się z pacjentem w sposób w jaki każdy z nas chciałby być traktowany. Należy doceniać takich lekarzy. Po prostu bardzo sympatyczny facet i doskonały lekarz! Bardzo polecam. Pozdrawiam 

Bardzo dobry lekarz. Byłem u Niego w Starogardzie Gdańskim. Profesjonalny, konkretny, bardzo uprzejmy. Bardzo szybko zdiagnozował moją chorobę i mi pomógł. Teraz na nowo cieszę się życiem. Poleacam

Świetny lekarz! Bardzo mi pomógł. Miałem zapalenie jądra, z którym męczyłem się ponad miesiąc i nikt nie mógł mi pomóc. Lekarz rodzinny powiedział że przejdzie samo. W końcu nie wytrzymałem i trafiłem do doktora Kłącza, który zrobił mi USG, wszystko wytłumaczył i zapisał leki. Po kilku dniach wszystko ustąpiło. Polecam

Fantastyczny lekarz. Profesjonalny, skrupulatny i uprzejmy. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze postawił trafną diagnozę i wyleczył mnie z moich dolegliwości.