lek. dent. Jakub Kleszczewski

3,2
3,7

Nie polecam. Co prawda dobry lekarz, ale straszny gbur! Nie chce przyjmować pacjentów z bólem, a szanuje i jest uprzejmy tylko dla osób które leczą się u niego prywatnie. Nie raz byłem świadkiem jak okropnie zwraca się do swoich asystentek i w ogóle ich nie szanuje. Ci co wystawiają na jego temat pozytywne opinie chyba leczą się u niego prywatnie, dlatego tak go chwała. Ja osobiście go NIE POLECAM! Tym bardziej dla dzieci.

Bardzo dobry stomatolog :)). Cała rodzina leczy się się u niego ponad 15lat i brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Duża umiejętność współpracy z małymi pacjentami - bardzo dobry kontakt, cierpliwość, wyrozumiałość, sprawność i fachowość.POLECAM!

nie przyjmuje swoich pacientów z bólem zęba szkoda gadać

nie przyjmuje swoich pacientów z bólem zęba szkoda gadać

Swietny lekarz, ma bardzo dobre podejście do dzieci-cierpliwy . Na pewno wzbudza zaufanie-po moich przygodach z leczeniem zębów w innych gabinetach , leczę się u Pana Doktora.POLECAM

Swietny lekarz, ma bardzo dobre podejście do dzieci-cierpliwy .

Pierwsza moja reakcja: "Co za gbur! Nigdy więcej!" Jednak pozytywne opinie na temat jego umiejętności, oraz profesjonalizm, z jakim podchodzi do pracy sprawiły, że nie zamierzam zmieniać dentysty. Nie sprawia dobrego wrażenia, nie sili się na uprzejmość, a już broń boże na uśmiech. Natomiast ma ogromną wiedzę, wyczerpująco omawia każdy problem, jest dokładny i kompetentny. Ogromnie żałuję, że Pan Kleszczewski nie jest również ortodontą..

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubliniec"?

Majdanek 8

mgr
Anna Zupok

Majdanek 8

Koszęcin

lek. dent.
Andrzej Drost

Chirurg stomatolog
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TOMED"
Henryka Wieniawskiego 6 B