dr n. med. Jakub Kornacki

Przemądrzały bufon, nawet nie widział w usg mięśniaków, które mam od 4 lat i rosną. A chciałam, żeby taki polecany doktor, który pracuje w szpitalu, poprowadził moją ciążę....

dr Kornacki to lekarz godny zaufania. Jestem w Pierwszej ciazy i trafiłam z polecenia znajomej, której prowadził dwie cieze. Na szczescie moja ciaza przebiega bardzo dobrze ( 18 tydz.) i doktor nie naciaga na ciągłe wizyty, raz w mc i tyle. Jest specjalistą od USG. Miły, wesłoły oraz godny zaufania człowiek, poświeca pacjentowi duzo uwagi i jest bardzo cierpliwy, potrafi słychac. Dostaje zawsze informacje odnośnie zalecanycn badan, jakie trzeba wykonac - polecam naprawde, świetny lekarz.

Powiem tak jesteśmy z mężem bardzo zadowolenie z dr. Kornackiego. gdy zaszłam w ciążę chodziłam do "profesora" nie byłam zadowolona z wizyt, postanowiłam zmienić lekarza. Do dr. Kornackiego trafiliśmy dzięki tym opiniom powiem że są w 100% prawdziwe. Dr. jest osobą bardzo rzetelną, bardzo dobrze pamięta pacjentki, nawet gdy dzwoni się telefonicznie. Niesamowitym plusem jest fakt iż w gabinecie można zrobić wszystkie niezbędne badania do których dr podchodzi bardzo rzetelnie. Wizyta trwa u lekarza tyle ile chce pacjentka, na wszystkie pytania odpowiada bardzo wyczerpująco! W moim przypadku okazało się iż mam zagrożoną ciążę porodem przedwczesnym (skracająca się szyjka) bez wahania dr przyjął mnie do siebie na oddział gdzie czułam się bardzo bezpiecznie, przychodził codziennie udzielając mi szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia, sam osobiście robił mi badania- naprawdę w dzisiejszych czasach jest to bardzo duży rarytas. Ponadto drogie Panie chciałam powiedzieć ze warto jest chodzić do lekarza który na co dzień pracuje na patologi ciąży i do czynienia z trudnymi przypadkami dzięki temu szybciej może rozpoznać ewentualne komplikacje tak jak w moim przypadku. Na koniec chciałam powiedzieć że miałam kilka wizyt bezpłatnych u dr. zawsze mogłam zadzwonić jak miałam pytania, gdy nie odbierał to oddzwonił. Gdy zdecydowałam się na poród na Polnej dr. przyjął mnie na oddział porodowy gdy miał dyżur, sam osobiście odbierał poród i pilnował aby wszystko przebiegało bez problemów, przychodził pocieszał, po prostu troszczył się o mnie i o dzieciątko. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z dr. Kornackiego kilka moich koleżanek już chodzi do dr. i są bardzo zadowolone. Na pewno nie z mienie już lekarza na innego każdą ciążę będę prowadziła u dr. Kornackiego!! Chciałam tez sprostować jedną z poniższych opinii, chodziłam do dr razem z mężem i nie miał on odczucia ażeby dr go ignorował czy lekceważył, co do zdjęć otrzymaliśmy bardzo ładne zdjęcie dziecka 3D w 37tyg ciąży, i było super jakościowo....

Kompetentny, doświadczony, budzący zaufanie, życzliwy, uczciwy, liczący się z potrzebami indywidualnymi pacjenta, zaangażowany...przymiotników można by mnożyć - POLECAM!!

Bardzo kompetentny i pomocny lekarz. Nie owija w bawełnę i nie traci czasu na bzdury. Badanie przeprowadza bardzo dokładnie i widać, że sam też się cieszy gdy z dzieciątkiem jest wszystko w porządku. Nie naciąga na kolejne wizyty, wymyślając błache powody. Szczerze polecam:)

Najlepszy, najbardziej kompetentny lekarz pod słońcem. Trafiłam do niego po długich poszukiwaniach odpowiedniego lekarza. Poprzedni poznańscy lekarze, ich wiedza i prowadzenie mojej ciąży, byli poniżej wszelkiej krytyki. Moja ciąża od początku była zagrożona, pobyty w szpitalu na patologii ciąży. Dr Kornacki jest nieocenionym znawcą anatomii płodu. W trakcie badania potrafi dostrzec i zdiagnozować wszystko. Badanie nie ogranicza się tylko do rutynowych procedur-odpowiada na wszystkie dodatkowe pytania i wykonuje dodatkowe badanie. Po wyjściu ze szpitala z podejrzeniem kolki nerkowej doktor nie żałował czasu i w trakcie wizyty zrobił dodatkowo USG nerek. Przy kolejnej wizycie i moich obawach o wystąpienie przepukliny zrobił USG całej jamy brzusznej. Ma ogromną wiedzę na temat diagnostyki USG. Wizyta trwa tak długo ile pacjentka tego wymaga, nawet godzinę. Naprawdę długo szukałam i nie znalazłam innego tak wspaniałego lekarza. Żaden nie wzbudził tak mojego zaufania. Aktualnie mieszkam 100 km od Poznania, ale nadal przyjeżdżam do niego na wizyty. Żaden lekarz z mojego aktualnego miejsca zamieszkania nie dorasta mu nawet do pięt. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM!!!

`Zdecydowanie polecam doktora Kornackiego. Mam do niego absolutne zaufanie. Aktualnie prowadzi moją drugą ciążę, która zbliża się ku szczęśliwemu zakończeniu. Pierwszą niestety poroniłam, nie będąc jeszcze pacjentką dr Kornackiego. Pan doktor zawsze odpowiada dokładnie na wszytkie moje i męża pytania i wątpliwości. Jest bardzo uprzejmy. CO więcej, mam poczucie, że z każdym nagłym "problemem" lub obawą mogę śmiało do niego zadzwonić, a jeśli nie może odebrać to sam oddzwania. Ma niesamowitą pamięć, o czym nie raz miałam okazję przekonać się pdczas rozmów telefonicznych - bardzo szybko kojarzy pacjentki i nawet ...

Pan doktor zawsze odpowiada dokładnie na wszytkie moje i męża pytania i wątpliwości. Jest bardzo uprzejmy. CO więcej, mam poczucie, że z każdym nagłym "problemem" lub obawą mogę śmiało do niego zadzwonić, a jeśli nie może odebrać to sam oddzwania. Ma niesamowitą pamięć, o czym nie raz miałam okazję przekonać się pdczas rozmów telefonicznych - bardzo szybko kojarzy pacjentki i nawet w przybliżeniu tydzień ciąży, w którym aktulanie są. Jeśli tylko coś go bardziej zaniepokoi, nie waha się umieścić swoją pacjentkę w szpitalu na Polnej. Tam też okazuje swoje zainteresowanie. Do mnie np. jak leżałam przez 2 dni, przyszedł zapytać jak się czuję itd. Doktor ma ogromną wiedzę. Świetnie i dokładnie bada na USG. Z podobnymi opiniami spotkałam się zarówno wśród dziewczyn, które leżały ze mną w szpitalu, jak i z opinią innych lekarzy z Polnej, którzy wykonując mi USG, gdy dowiedzieli się, że moją ciążę prowadzi właśnie dr Korancki, stwierdzili że w takim razie na pewno maluszek został dogłębnie "zbadany".
Muszę przyznać, że czuję się naprawdę bezpiecznie będąc pod opieką takiego fachowca, a przy tym tak życzliwego człowieka.
Zawasze cierpliwy, serdeczny. Nie mamy z mężem żadnych zastrzeżeń.
Gorąco polecamy dr Kornackiego! :-)
Magda i Marcin

Szukaliśmy lekarza który będzie w stanie rzetelnie i kompleksowo ocenić wczesną anatomię płodu. Obecnie jesteśmy w 16 tyg. ciąży więc okazało się, że nikt w tak wczesnym okresie nie chce tego wykonywać. Jedyny lekarz który chciał się tego podjąć jest z Krakowa, więc wizyta u niego nie była nam na rękę ze względu na dużą odległość (prawie 500km w jedną stronę). Przypadkiem trafiliśmy na dr. Kornackiego który jak się okazało twierdzi, że taką wczesną ocenę płodu może przeprowadzić. Na tym kończą się pozytywne aspekty w tym temacie. Od samego wejścia ...

Na tym kończą się pozytywne aspekty w tym temacie.
Od samego wejścia doktor wydawał się więcej mruczeć coś pod nosem niż mówić jasnym i zdecydowanym językiem. Jeszcze dobrze nie usiedliśmy, a już pierwsze co mu po głowie chodziło do usg do pochwowe choć żaden inny lekarz nie widział takiej potrzeby nawet podczas badania w 13 tyg. ciąży.
I teraz najlepsze samo badanie.
Wydawać by się mogło, że im dziecko większe to obraz na usg powinien być lepszy, a dziecko bardziej widoczne. Również jego narządy.
Nic takiego miejsca nie miało. Doktor z trudem potrafił zlokalizować serce, czy głowę. Nawet mu patrząc na monitor nie byliśmy pewni co on nam pokazuje.
Motał się z tym usg jak żyd po pustym sklepie. Po chwili jak wspomniałem zachciało mu się usg pochwowego co oczywiście zupełnie nic nie wniosło do sprawy i nic więcej ani my ani on nie zobaczyliśmy. Może to jednak jego standardowe zachowanie i sposób badania u każdej kobiety.
Wyniki badania już nie były dla nas zaskoczeniem po tym co doświadczyliśmy wcześniej.
Doktor nie powiedział żadnych konkretów. Niby coś niepokojącego może być z sercem, ale on nie wie co. Ilość płynu owodniowego jest w normie, ale jednak trochę za mało (co to za bzdura). Coś jeszcze może być nie tak z nerkami, ale nie wie co bo ich nie widzi. Jakiś problem może być z pęcherze, ale go też nie widzi - może młody się wypróżnił i go nie widać. Może też jest infekcja płodu, ale to tylko jego podejrzenia.
Tak więc nie dowiedzieliśmy się zupełnie nic, a na końcu stwierdził, że sytuacją jest bardzo trudna diagnostycznie i może coś więcej będzie widać za 2 tygodnie.
Jednym słowem okłamał nas, że potrafi zrobić anatomię w 16 tyg. ciąży. Co więcej uważamy, że było to najgorzej wykonane usg jakie do tej pory było robione.
Ostatnim zarzut to jego zachowanie.
Byłem tam razem z żoną i przyznaje, że takiego zachowania w stosunku do mojej osoby to jeszcze nie spotkałem.
Od samego początku doktor wzrok miał skierowany wyłącznie na żonę i mówił wszytko w tak jak by mnie tam nie było.
"nic więcej Pani nie mogę powiedzieć", "musi Pani sama podjąć decyzję" itp itd.
Na mnie nie spojrzał nawet raz, zachowywał się jakby mnie tam nie było.
Nawet gdy się żona przebierała w przebieralni to głowę odwrócił w drugą stronę i sobie tupał noga.
Chwilami byłem na skraju wytrzymania żeby mu czegoś nie powiedzieć.
Podsumowując trudno polecić tego doktora do czegoś innego chyba niż rutynowe badanie ginekologiczne. Jak jest sam na sam z kobietą to może wydawać się sympatyczny, ale jak przychodzi poważniejsze badanie to nie dość że brak mu odpowiednich kompetencji albo wiedzy, to na dodatek jego zachowanie jest poniżej przyzwoitości.
To była nasza pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana.
Za całą usługę zapłaciliśmy 150 zł i jedyne co dostaliśmy to bardzo kiepskiej jakości zdjęcie płodu (widać połowę głowy i niewiele ponad to) i niczego tak na prawdę się nie dowiedzieliśmy.
Pozdrawiamy
M&D

Dzięki doktorowi Kornackiemu, jestem w 8 m-cu ciąży.(Mam za sobą 3 poronienia)Jest wspaniałym, kompetentym fachowcem, bardzo szczegółowo wykonuje badania. Szczerze polecam doktora, bo w dzisiejszych czasach dostać się w ręce tak doskonałego specjalisty to CUD.

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia.W tej chwili prowadzi moję drugą ciążę.Zarówno w pierwszej ciąży jak i w tej jestem z niego bardzo zadowolona .Kompetentny,rzeczowy a przy tym bardzo uprzejmy.Polecam wszystkim kobietom!