lekarz Jakub Michalczyk

Lekarz pomimo ciąży dwukrotnie bardzo boleśnie mnie zbadal. Wszystkie zgłoszone przeze mnie uwagi / obawy wyśmiał i zbagatelizował tłumacząc, że to taki urok ciąży. Odmawial udzielenia odpowiedzi na pytania mówiąc, że to nie jest jego kompetencja. Przestrzegam inne pacjentki, okres ciąży i badania ginekologiczne wymagają szczególnego podejścia. Lekarz nie budzi zaufania a niechęć i stres, którego w ciąży należy unikać.

Pan doktor prowadzi moja ciążę i jestem zadowolona. Byłam u innego lekarza z powodu przeprowadzki do innego miasta ale po jednej wizycie wróciłam do Dąbrowy do Pana Jakuba. Z całego serca mogę polecić :)

Z całego serca mogę polecić :)

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu. Totalnie pozbawiony empatii. Na wizycie w placówce luxmed, nie przyjął mnie w 9 miesiącu ciąży z powodu opóźnienia, wynosząceho rowno 2 min. Bez wyjaśnień o nic nie pytając dosłownie trzasnąl drzwiami przed nosem. Zdecydowanie nie polecam.

Stanowczo odradzam, dzisiaj byłam ostatni raz u niego, traktuje pacjentki bardzo przedmiotowo, wizyta trwała zaledwie 3 minuty, poprosiłam go o usg, ale odmówił, nie zleca żadnych badań, nie wiem jak wyglądają wizyty prywatne u tego pana, bo prywatnie jeżdżę do pana doktora do katowic, ale postanowiłam, że jednocześnie sprawdzę co zaoferuje mi państwowa służba zdrowia, w końcu płacę wszystkie składki i najzwyczajniej mi się to należy, a nigdy wcześniej nie korzystałam z takiej możliwości, tylko zawsze płaciłam, jednakże przekonałam się, że nie ma to sensu, ten pan doktor nie ma dla mnie NIC do zaoferowania, ani badań, ani też nie poświęci parę minut pacjentce, tylko czeka, żeby wreszcie się dorwać do swojej gazety, którą bardzo ostentacyjnie zawsze czyta w swoim gabinecie.

Nie polecam, daję "0", bo mniej się nie da. Najkrótsza wizyta ok. 1 min. tyle czasu zajęło wypisanie recepty. Bez badania, bez wywiadu, w każdej kategorii 0, całkowity brak zainteresowania pacjentem.

Nie polecam, daję "0", bo mniej się nie da.

Nie polecam lekarz dobry tylko do wypisywania recept w pierwszej ciąży tylko straszył zamiast pomagac dobrze ze trafiłam na innego leksrza ktôry zadbał o mnie a wczoraj bedąc u Pana doktora żebym przyszła się zbadać jak schudne bo faktycznie dawno nie byłam !!!! To jest podejscie do pacjenta wstyd i jeszcze raz wstyd a ta okropna Maryśka zołza z rejestracji nie powinna tam pracować to że nie ma dzieci nie powinna wyżywac się na innych małpa jedna !!! Nie polecam jeszcze raz nie polecam !!!!!!!

Lekarz któremu jak nie zapłacisz to ma Twoją osobe uszanowanie w d... Nie polecam. Jeśli chodzi o uprzejmość o nic takiego nie odczułam lecząc sie u niego.

Zdecydowanie podszedł do mojego problemu profesjonalnie i kompleksowo. Odpowiadał na moje pytania rzeczowo i chętnie. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę jego gabinet. Polecam.

hej, wcale nie powiedziałabym o tym doktorku" konował". Są gorsi lekarze a zwłaszcza kobiety- GINEKOLODZY. 1-wszą ciąże właśnie przez inną lekarkę straciłam. przy drugiej ciąży trafiłam do P. Michalczyka i dzięki niemu mam już 5 letnią córkę. potem prowadził kolejną ciąże i mam jeszcze synka. zaufałam mu i uważam, że jest ok . poleciłam go koleżance i tez była zadowolona.

Konkretny fachowiec.Chodzę tylko i wyłącznie do przychodni, w której przyjmuje i nigdy nie zasugerował mi wizyty w prywatnym gabinecie i zawsze traktowana jestem na najwyższym poziomie.