lekarz Jakub Mizgiert

Psychiatra

Lekarz ma świetne podejście, poświęca tyle czasu ile potrzeba, bardzo pomocny, dobry lekarz, szuka przyczyny choroby i jej podłoża niezależnie od tego ile pacjent ma lat. Z całego serca mogę polecić!

Przyszedłem do pana doktora z dziwnymi stanami przygnębienia, lęków, zrezygnowania, braku energii, sił i motywacji. Przepisał mi leki, które co prawda mi nie pomogły z nawet w jednym przypadku pogorszyły mój stan lecz wiadomo ludzka psychika jest złożonym mechanizmem i niekiedy ciężko jest zdiagnozować, co się człowiekowi dzieje. Pan doktor jest bardzo miły, wyrozumiały, wysłucha i chce pomóc lecz niestety nie zawsze wiadomo jak komuś pomóc. Mimo wszystko polecam pana doktora.

Pojawiłam się z ciężką depresją.Pan dr Mizgiert Ma Czas Dla Każdego pacjenta.Wysłucha i dopyta co nas gnębi...Dzięki Panu czuję się dużo lepiej.Dziękuję

W pełni profesjonalny lekarz bardzo pomógł mi i wielu moim znajomym.Zawsze polecam.Wiem ,że pomoże zawsze i chętnie

Bardzo polecam tego lekarza! Bardzo miły, kompetentny, poświęcał zawsze dużo czasu. Zawsze uprzejmy, zachęcajacy do rozmowy/zwierzeń.

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim,jest miły i konkretnym lekarzem umie pomóc pacjentom

Super lekarz, z powołania. Bardzo życzliwy i widać, że słucha. Swoim przeszywającym spojrzeniem potrafi od razu złapać kontakt z pacjentem. Mówie to jako fobik społeczny, więc widać że to jest atut. Szkoda, że nie ma go już na Żołnierskiej. Zdecydowanie polecam.

Dobry lekarz, życzliwy człowiek. Poświęcił mi podczas wizyt dużo czasu, pomimo, ze były to wizyty niepłatne. Nie pytał wyłącznie o symptomy bezpośrednio związane z depresją. zrobił szczegółowe rozeznanie problemów osobistych, zawodowych, zdrowotnych.

Bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim ciepły i empatyczny - co u psychiatrów nie jest na porządku dziennym.