lek. dent. Jakub Młynek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pierwszy Doktor któremu da radę zaufać na tyle by nie bać się leczenia zęba bez znieczulenia, zawsze powie jeśli ma zaboleć i czy trochę czy bardzo a decyzja odnośnie znieczulenia pozostaje w gestii pacjenta. Wszystkie plomby pięknie się trzymają, nigdy nie było konieczności poprawek. W sytuacjach kryzysowych przyjmuje praktycznie od razu. Dzięki niemu moje dziecko nie boi się wizyt u stomatologa, nie może doczekać się kolejnej wizyty i wchodzi do gabinetu z uśmiechem na ustach. Pan Doktor leczy całą moją rodzinę już od kilku lat. Z całego serca polecam!!!

Pan doktor jest przesympatyczną osobą, a przy tym bardzo dobrym specjalistą :) Wizyty są przeprowadzone szybko, sprawnie, bezboleśnie, bezstresowo i zawsze z uśmiechem :) szczerze polecam!

W końcu moja córka polubiła wizyty u dentysty, do tej pory było to przeżycie dla całej naszej rodziny obecnie nie może się doczekać kolejnej , gorąco polecam!!!

bardzo dobry dentysta, mam pelne zaufanie do doktora u ktorego leczę się juz 4 lata, przyszlam tu z problemem i zostalam juz na stale :) polecam

Krótko mówiąc jestem zadowolony i polecam mysle, ze jesli juz trzeba to warto odwiedzic wlasnie tego lekarza. Byle wiecej takich stomatologow

jestem pacjentka doktora juz od 4 lat, od kiedy kompleksowo rozwiazalismy moje problemy i systematycznie pojawiam sie na kontrole nie istnieja dla mnie problemy stomatologiczne:) polecam kazdemu kompetetnie i fachowo

Kompetetnie i rzetelnie. jrstem bardzo zadowolona z wizyt dawno nie spotkalam takiego lekarza, mysle ze w koncu udalo sie mi odbudowac zaufanie dzieki temu lekarzowi, Polecam !!!

swietny lekarz, zabardzo dobrym podejsciem do pacjenta. Wizyta rozpoczela sie od omowienia ogolnego planu leczenia i wyjasnienia mozliwych powiklan i komplikacji ( przyszlam z problemem powtornego leczenia kanalowego z ktorym moj lekarz nie mogl sobie poradzic.)z pomoca lup Pan doktor odnalazl kanaly i w ciagu dwoch wizyt sytuacja zostala opanowana:), Bardzo mily i uprzejmy polecam kazdemu!!!

okropny,odmówił dalszego leczenia pozostawiając zęba na uszkodzenia.Kapryśnyi na pytania gburnie odpowiadający.Lekarz porażka!!!

Cóż mówić więcej, był to jedyny stomatolog do którego miałam zaufania i dzięki niemu lubię chodzić do dentysty (wczesniej bałam się jak ognia) i chcę zostać stomatologiem. Ci co mieszkają w Wołominie mają wielkie szczęście.