Jakub Moskal

Neurochirurg

Dr Moskal to niekwestionowany autorytet w swojej dziedzinie. Bez zbędnych słów mogę powiedzieć, że zawdzięczam mu nie tylko życie, ale i zdrowie. Podjął się operacji gigantycznego guza mózgu, gdy nie było wiadomo, czy ktoś w ogóle będzie skłonny operować, a ja w zasadzie umierałam z gigantycznym obrzękiem mózgu i niezdiagnozowanym wcześniej nowotworem. Operacja nie tylko zakończyła się całkowitym usunięciem guza, ale w zasadzie nie pozostawiła potencjalnych uszczerbków neurologicznych w postaci niedowładów, paraliżu, czy problemów z mową. Wykonanie operacji wzbudziło podziw nawet u wielkich autorytetów w Heidelbergu, gdzie mnie później konsultowano. Każdy leczący mnie lekarz jest zachwycony tym, jak dobrze operacja została wykonana. A to podstawa do dalszego leczenia. Dodam, że operację Dr Moskal wykonywał nowatorską techniką w całkowitej ciemności z użyciem specjalnego fluorescencyjnego znacznika. Doktor jest pionierem nowatorskich metod leczenia i skarbnicą wiedzy medycznej, a jego umiejętności neurochirurga to poziom bez wątpienia światowy. Doktor cieszy się również estymą w środowisku lekarskim, a mimo to jest osobą skromną, sympatyczną, z poczuciem humoru, otwartą na pacjenta oraz empatyczną. Doktorze, w imieniu swoim, rodziny i innych pacjentów, których poznałam, serdecznie dziękujemy za opiekę na najwyższym poziomie. Mam nadzieje, że będzie Panu dane dalej rozwijać skrzydła, rozsławiać polską neurochirurgię oraz wychowywać nowe pokolenia tak dobrych lekarzy.

Polecam Pana Doktora, jest bardzo dokładny i rzeczowy. Zwraca uwagę na każdy szczegół i wnikliwie analizuje wyniki badań. Spokojnie tłumaczy jak dalej postępować. Dziękuję bardzo za pomoc!

Dziękuję bardzo za pomoc!

Odniosłam wrażenie że to dobry lekarz poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam żeby zrozumieć wszystko co chciał mi przekazać konkretny i rzeczowy .

Konsultacja z dr Moskalem odbyła się 28.10.2020 w Nowym Tomyślu. Pan Doktor obejrzal płytę KT i stwierdził że konieczna jest operacja i nie będzie należała ona do łatwych. Gdyby nie pandemia to pewnie wszystko trwałoby znacznie szybciej a tak dopiero 1 lutego 2021 trafiłem na oddział a 3 lutego wspaniałe ręce Doktora Moskala operowały mój kręgosłup. 5 lutego wyszedłem do domu bez żadnego bólu. Dzisiaj nie biorę już żadnych leków przeciwbólowych. Pragnę Doktorowi serdecznie podziekowac. To on sprawił że dzisiaj jestem szczęśliwy. Jeżeli ktoś szuka dobrego neurochirurga to całym sercem polecam Pana Doktora Moskala. Lekarz z powolania.
Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziekuje. Życzę Panu Doktorowi zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych.
Z poważaniem Dobiesław S.

Zawracanie głowy. Najpierw płacisz 200 zł, by później dowiedzieć się w gabinecie, że pan doktor wystawia skierowanie na badania za tysiące złotych, bo trzeba prywatnie robić, a z tych, które się przynosi nie potrafi niczego wyczytać.

Dr Jakub Moskal to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, rzeczowy i konkretny, a przy tym bardzo sympatyczny i skromny człowiek. Przeprowadził u mnie operację kręgosłupa L/S. Obaw było wiele, ale jak się okazało strach ma wielkie. Dzisiaj mogę cieszyć się, życiem bez bólu, za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna. Uważam, że w lepsze ręce nie mogłam trafić. Całym sercem polecam tego lekarza!

Niesamowity człowiek, wybitny specjalista, skromny, chce pomóc każdemu. Mój syn trafił do szpitala w niedzielę, w bardzo ciężkim stanie. Pan Ordynator przyjechał w wolnym dniu do pracy by wspomóc swój zespół i ratować mojego syna. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Dziękuję

to jest lekarz który angazuje sie w leczenie,chce człowiekowi blizniemu pomóc na ile go stac ,biedny czy bogaty wszystkich traktuje

Pół roku temu zaczęły się bóle, z miesiąca na miesiąc gorsze - leki przeciwbólowe nie działały, nie mogłam spać. Skierowano mnie do neurologa, potem na rezonans magnetyczny. Po rezonansie okazało się, ze mam przepuklinę lędźwiowa L4 L5. Dr Moskal operował moją sąsiadkę, która właściwie już nie chodziła, a dziś biega do sklepu i pracuje w ogrodzie. Od razu zapisałam się do dr-a Moskala. Tydzień po wizycie miałam zabieg, teraz jest tydzień po i nic mnie nie boli- ból nogi i pleców ustąpił od razu po zabiegu... Dziękuję za moje zdrowie!!!! Wspaniały, konkretny i miły dla pacjenta lekarz. Fachowiec w każdym calu. Przy okazji chciałam podziękować całemu personelowi oddziału neurochirurgii, wspaniały zespół pod okiem wspaniałego ordynatora - dr-a Moskala!

Dr Jakub Moskal to wybitnie dobry specjalista :)bardzo kompetentny,komunikatywny,dba o swojego pacjenta przed i po operacją, szczerze mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.Godny polecenia:)Jestem mu niezmiernie wdzięczna,wielki szacunek dla niego :) z poważaniem Joanna Madaj