Jakub Pankiewicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Lekarz na najwyższym poziomie , właśnie urodziło nam się drugie dziecko , prowadzone przez Pana Jakuba . Nie wyobrażam sobie innego lekarza , rzetelny , sumienny w tym co robi , o każdej porze dnia i nocy można zadzwonić z problemem . Naprawdę polecam , a te wszystkie negatywne opinie to chyba wypisywane przez konkurencje , bo podczas wszystkich wizyt , nie usłyszałam ani jednej złej opinii od pacjentek w gabinecie .

Lekarz godny polecenia. Fachowy, rzetelny i sumienny. Po raz pierwszy w życiu spotkałam lekarza, który jest naprawdę godny zaufania. Bez obaw powierzyłam mu prowadzenie mojej ciąży. Podczas badań wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy, nie wprowadzając przy tym nerwowej atmosfery. Polecam każdej kobiecie!

Niestety lekarz nie interesuje się pacjentka,a co wazne o badaniach w ciąży musialam mu przypominać ja-pacjentka. Malomowny,nie chce mu sie udzielac informacji na temat polozenia ,stanu dziecka. O porodzie ani słowa,kolejki makabra-a doktor kasuje 150 zl i następny. Mozna się poczuć jak na taśmie produkcyjnej lub co gorsza ze czeka się na złotego ginekologa-ktorym z pewnością nie jest. ODRADZAM.

Słaby lekarz i jeszcze gorszy człowiek. Dwuznaczne zboczone teksty o fastfoodzie nie do przyjecia, uważajcie laski!!!

Wiele zawdzięczam Dr Pankiewiczowi- właściwie dzięki Jemu ja i moja córeczka żyjemy. Konkretny z olbrzymią wiedzą. Moim zdaniem najlepszy ginekolog w ZG.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Nowa Sól"?

Sławomir Gąsior

Kosmonautów 7