lekarz Jakub Perdeus

Torakochirurg

Niezwykły lekarz a zarazem człowiek. Profesjonalista, trafnie stawia diagnozę. Jednym słowem czyni cuda. Bardzo polecam

Wspaniały lekarz i Człowiek o wielkim sercu. Bardzo miły i uprzejmy, zainteresowany pacjentem, niezwykle kontaktowy i kompetentny specjalista. Chce pomóc choremu, gdy inni odsyłają z kwitkiem. Doskonały specjalista, pasjonat, PRAWDZIWY LEKARZ z powołania. Mam nadzieję, że inni lekarze wezmą z niego przykład, ponieważ takich specjalistów nam potrzeba. Dziękuję Doktorze i życzę wszystkiego najlepszego. Agnieszka z Jarosławia

Agnieszka z Jarosławia

fantastyczny lekarz, wspanialy czlowiek , mily , uczynny, pomocny, rzadko spotyka sie lekarza ktory rozmawia , poswieca duzo czasu swoim pacjentom, jestem bardzo wdzieczna za to co zrobil dla mojego meza , wielki szacunek dla tak wspanialego czlowieka

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek !!!!! pacjent dla Niego jest człowiekiem a On dla pacjenta przyjacielem.W każdej chwili jest dostępny dla chorego ,nie zbywa Go, tłumaczy wszystko. Jest profesjonalistą w każdym calu.Wszystkim życzę takiego lekarza. Dziękuję :)

Dziękuję :)

Fantastyczny Człowiek i lekarz.Arcymistrz w swoim zawodzie.Najwłaściwszy człowiek na właściwym miejscu. Jednym słowem prawdziwy lekarz z powołania,On naprawdę wie, że czasami dla pacjenta dobre słowo,dłuższa rozmowa i poświęcony czas daje niejednokrotnie pacjentowi więcej niż przysłowiowa garść tabletek.Dziękuję Doktorze za wszystko,za opiekę, za dobre słowo a przede wszystkim za mistrzowsko przeprowadzoną operację i nadzieję...

czy doktor perdeus przyjmuje prywatnie? bardzo proszę o odpowiedź

czy doktor perdeus przyjmuje prywatnie? bardzo proszę o odpowiedź

Bardzo dobry lekarz, przyjaciel chorego, który poświęca dużo czasu pacjentowi. Ludzki i uczciwy człowiek. Chyle czoło. Gorąco polecam !!

To jest ARTYSTA wysokiej klasy - polecam

To jest ARTYSTA wysokiej klasy - polecam

Doktor Perdeus to Ktoś znacznie więcej niż Lekarz, Dobry Człowiek i Przyjaciel - uratował mojego męza

Człowiek przez wielkie " C ", Lekarz mający ZAWSZE CZAS DLA PACJENTA . Kompetentny profesjonalista , ciepły, miły, uprzejmy. Oby inni brali z niego przykład podejścia do pacjenta . Dwukrotnie miałem składany mostek przez kardiochirurgów. Dopiero dr Perdeus zrobił to tak, że mostek mi się zrasta . Dziękuję . Tadeusz Balcerak

Oby inni brali z niego przykład podejścia do pacjenta .
Dwukrotnie miałem składany mostek przez kardiochirurgów.
Dopiero dr Perdeus zrobił to tak, że mostek mi się zrasta .
Dziękuję . Tadeusz Balcerak