lek. med. Jakub Szaniawski

Urolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Bardzo słaby lekarz. Pan doktór cierpi na kompletny brak empatii.Jego wrażliwość jest równa zeru.Cierpiącego pacjenta traktuje jak zło konieczne Myślę, że minął się z powołaniem i radziłbym mu zmienić zawód i nie krzywdzić ludzi ! Wydaje mi się, że zapomniał o jednym z kilku przyrzeczeń przysięgi (przyrzeczeniu) lekarskiemu.– służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; – według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując należny ...

– według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując należny im szacunek. Stanowczo odradzam jakiekolwiek wizyty u tego pana.

Lekarz bardzo miły z sercem do pacjenta wie po co pracuje a nie oby kolejny pacjent polecam oby wiecej takich lekarzy było w Służbie zdrowia

Lekarz miły kompetentny z podejściem do pacjenta mało jest lekarzy co cierpliwie odpowiada na wszystkie wątpliwości

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie