Lekarze Nysa

Fizjoterapeuta

Gabinet fizjoterapii i masażu w Nysie - Stanosz Rehabilitacja
Rehabilitacja domowa lub ul. Rodziewiczówny 34, Nysa 48-303
Nysa

Pan Jarek rehabilitował mojego ojca po zawale serca. Spokój, zaangażowanie, no i dobra cena - tak mogę podsumować te wizyty. Tato dzisiaj czuje się bardzo dobrze, a nadal mamy kontakt z Panem Jarkiem. Polecam.
Opinia dodana przez: tomek
{'id': 21007, 'name': u'Nysa'} Dietetyk
                                       mgr Michał Nalborski

mgr Michał Nalborski

Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna
ul. Chodowieckiego 9
Nysa

Polecam z całego serca dzięki Panu Michałowi zmieniło się moje życie dzięki dobranej diecie zmieniłam sposob odżywiania i schudłam 20 kilo

lek. dent. Tomasz Chudy

Tomasz Chudy SPECJALISTA STOMATOLOGII ZAHOWAWCZEJ Z ENDODONCJĄ
Marcinkowskiego 4
48-300 Nysa

Doskonały specjalista, ogromna precyzja w wykonywaniu zabiegu. Potrafi uspokoić pacjenta z odruchem wymiotnym. nauczyć właściwego oddychania i współpracy podczas zabiegu. Zawsze musiałam przed wizyta do stomatologa brać tabletki uspokajające żeby zmniejszyć stres i odruch wymiotny a u doktora Tomasza Chudy obyło się bez takich leków. Podążałam dokładnie za jego spokojnym głosem i wykonywałam dokładnie wtedy oddech kiedy on o tym w danym momencie mówił. Posiada niezwykłą precyzję w palcach i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Witold Wołyniec

Grzegorza z Sanoka 8
48-303 Nysa

"Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam!!"
Opinia dodana przez: klaaudia

lekarz Joanna Artiuchow-Merchut

Neurolog

ulica Kaczkowskiego 3
48-300 Nysa

Pani Joanna Artiuchow- Merchut dla mnie jest wzorem lekarza i bardzo Jej dziękuję za dotychczas poświęcone zaangażowanie i poświęcony czas. Dzięki Pani Doktor nie jeżdżę na wózku i poruszam się całkiem nieżle. Te wszystkie gwiazdki i punkty to nawet jest ich za mało żeby obdarzyć nimi Panią doktor. Ja ze swej strony życzę Pani doktor dalszej cierpliwości do Nas pacjentów. Bardzo polecam Panią doktor, a każdy kto do niej trafi ...
Opinia dodana przez: wstraub

lek. dent. Łukasz Owczarek

Happyderm Dermatologia Medycyna estetyczna
Sudecka 8a
48-303 Nysa

Lekarz z powołania. Jedyny i niepowtarzalny. Mądry, doświadczony z ogromną wiedzą, troszczący się o pacjenta.Trochę już na tym świecie żyje ale takiej osoby nie spotkam jak dotąd nigdy. Pierwszy raz. Zęby ratował mi 4 razy. W tym jeden z zanikiem kości. Wszystkie mają się świetnie. Bravo panie Łukaszu!
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Justyna Babiak

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

Wojciech Wilczek

Centrum Dietetyki Klinicznej
48-300 Nysa

Pan dietetyk dopasował mi jedzenie do moich chorób. Czuje się super, schudłam już 17kg bez suplementów. Warto się zgłosić.

lekarz Tomasz Faron

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Boh. Warszawy 34
48-300 Nysa

Polecam Pana Doktora w 100%.Po naświetleniu sprawy przyjął mnie tego samego dnia,wysłuchał i po trzech dniach byłem już diagnozowany na oddziale w Nysie. Wszystko skończyło się OK.Polecam jeszcze raz i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Rafał

mgr Justyna Antoszczyszyn

Zapraszam do Przychodni w Prudniku
Nysa

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!

mgr Wojciech Deć

Fizjoterapeuta, Masażysta

Rehabilitacja domowa, masaż leczniczy, fizjoterapia

Polecam, skutecznie wyleczyl moj kregoslup. Maria P...k

Mariusz Rączy

Gabinet Okulistyczny Mariusz Rączy
48-300 Nysa

Do Pana dr Rączy przyjechałem z Gliwic. Został mi polecony przez innego lekarza. Rzeczywiście Pan dr Rączy jest bardzo sympatyczny, przemiły i kompetentny. Potrafił mnie wysłuchać i skupić się na mojej wypowiedzi. Podszedł do mojego problemu bardzo poważnie i wykonał dodatkowe badania. Dokładnie, ze spokojem sprawdzał gałki oczne przy pomocy lampy szczelinowej Sprawdził ciśnienie śródgałkowe i dokonał badania dna oka OCT – zwanego również tomografią oka - przy pomocy najnowocześniejszego ...
Opinia dodana przez: Andreas

lekarz Ewa Turniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa

Przemiła Pani doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy rozpisuje i dopytuje czy wszystko jest jasne. Oby więcej takich lekarzy. Na wizytę długo się nie czeka.
Opinia dodana przez: Monika
Jestem bardzo zadowolona z odbytych wizyt. Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam. Szybko dostałam termin wizyty, pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Włodzimierz Gawlik

Neurolog

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Lekarz jakich jest już naprawdę mało. Gorąco polecam.

lekarz Maria Repecka-Kłos

ulica Królowej Jadwigi 24/6
48-300 Nysa

Lekarz godny polecenia. Pani doktor przeprowadza dokładne badanie, wypytuje o stan zdrowia i samopoczucie. Polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena
Wszystko zdecydowanie na 5. Pomimo, iż już nie powonieniem chodzić do pediatry to nie chce mi się przepisywać, a ostatnie wizyty z konkretnymi problemami zazwyczaj były nie tylko diagnozą ale również małym wykładem o problemie i miłą rozmową. Zdecydowanie polecam!!!
To lekarz z powołania, w pracy widzi człowieka, a nie tylko bezosobowego pacjenta. polecam szczerze każdemu
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Marzanna Derkacz-Jedynak

NZOZ Poradnia Kardiologiczna
Mariacka 10
48-300 Nysa

Takiego lekarza życzę każdemu człowiekowi,jest dla wszystkich.obojętnie kto wejdzie do gabinetu.Jest wrażliwa na cierpienie ludzkie i bardzo pomocna.Zyczę wszystkim ludziom tak mądrego lekarza.Erika

Teresa Kasicz

Lekarz medycyny pracy

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Nysie
48-300 Nysa

Polecam tą Panią 🥰 Kobieta o dobrym sercu ❤️ Wizyta u tej Pani przebiegła fachowo i sprawnie. Pozdrawiam 🥰
Opinia dodana przez: Adam93