dr n. med. Jakub Tomaszewski

Lekarz o niesamowitym podejściu, uprzejmy, z poczuciem humoru. A przede wszystkim fachowiec wysokiej klasy. Polecam każdej kobiecie, która poszukuje ginekologa, u którego nie trzeba się stresować i ma się całkowite zaufanie

Bardzo dobry specjalista a do tego wspaniały człowiek.Interesuje się pacjentem i jest na każde wezwanie.Opiekuje się w szpitalu chorym i zawsze można się z nim skontaktować.Polecam zdecydowanie.Pacjentka

Bardzo dobry specjalista.Jestem pacjentką doktora od 5 lat i mam na jago temat jak najlepsze zdanie.

Polecam tego lekarza, bardzo rzetelny, spokojny ,z poczuciem humoru, dyspozycyjny, zawsze można zadzwonić na tel. komórkowy Warunki w klinice jak i opieka wspaniałe. Doktora Jakuba Tomaszewskiego oceniam jako bardzo dobrego fachowca. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza i klinikę.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Białystok"?

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U

Specjalistyczna Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Antoniuk Fabryczny 10/1
15-741 Białystok

Maciej Urban

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok