lekarz Jakub Wilczyński

2,5

Cudowny lekarz, tłumaczy wszystko o co się go zapyta. Profesjonalista. Doskonale dobiera leki. Ma bardzo dobre podejście do dorosłego jak i małego pacjenta.Kulturalny,sympatyczny. Polecam z całego zdrowego serca.

Witam wszystkich obecnych przede wszystkim tych którzy tak oczerniają, bądźmy ludźmi nawet jak piszecie że nie ma szacunku i wgl. Pan Dr Jakub Wilczyński to jesteście w błędzie poprostu nie potraficie się z tym pogodzić i tyle. Dla Mnie jest to super lekarz i każdemu go Polecam i będę polecać czy na SOR jest opryskliwy? Z pewnością nie jest tak jak piszecie zawsze jak byłem na SOR to dobrał leki które pomogły, prywatnie również potrafi i wie co robi i co z tego że za pierwszą wizytę bierze dużo, lepiej aby wzioł więcej najważniejsze jest to że wie co robi, czy kasa to jest tak ważna sprawa czy życie jest ważniejsze. A jak ktoś w konia robi lekarza to dlaczego On ma przyjmować jak ma FULL pacjentów? Zarabia bo po to się uczył i to jest normalne, jak by zarabiał i nie pomagał to by było coś nie tak. A że zarabia i naprawdę leczy to jest to super i doświadczony lekarz.Pozdrawiam Lekarza Przemek S.🙂

Zgadzam się z innymi wypowiedziami odnośnie "pana" doktora. Nieuprzejmy, arogancki. Na świątecznej pomocy wyśmiał, leki które zaleca lekarz rodzinny lub Pani w aptece określając to: " że zaraz mu czoło na biurko spadnie". Kiedy po nieprzyjmnej wizycie poprosiłam o nazwisko to zapytał czy chcę skargę napisać i jeśli tak to już mogę iść do dyrektora. Oczywiście nie podał nazwiska.

Empatyczne i profesjonalne traktowanie pacjenta, wnikliwa i dokładana wizyta ze szczegółowymi badaniami(echo serca,ekg,test wysiłkowy). Lekarz skoncentrowany na wizycie i chorobie pacjenta,bardzo pomocny. Wszystkiego dopełnia atmosfera zaangażowania i chęć pomocy.Po badaniach okazało się, że leki nasercowe,które brałem nie są potrzebne.Miesiąc po ich odstawieniu czuję się znacznie lepiej, jestem umówiony na badanie kontrolne. Polecam pana dr Wilczyńskiego - duże doświadczenie,wiedza i fachowość. Otrzymałem pełną informację dotyczącą mojego stanu zdrowia i proponowanych dalszych badań. Dziękuję,takich lekarzy powinno być więcej.

Absolutnie, ale to absolutnie nie polecam tego lekarza. Nieludzkie podejście do pacjenta dorosłego i dziecka o czym miałam okazję przekonać się na własnej skórze. Żeby wymagać szacunku od pacjenta pan doktor musi sobie na niego zapracować. Arogancja, chamstwo i brak etyki lekarskiej to cechy które wyróżniają tego pana.

bardzo arogancki i opryskliwy lekarz , brak szacunku do pacjenta , zero empatii, polecam znalezc innego lekarza

Totalne zlekceważenie pacjenta na świątecznej pomocy. Zero badania klinicznego. Po zdaniu wywiadu postawiona diagnoza - neuralgia, zalecono ibuprofen. Obrażanie innych lekarzy, wyśmianie wcześniejszych zaleceń. Brak opisu wizyty, lekarz nie zgodził się na wydruk ani jakąkolwiek opinie na piśmie. Zero profesjonalizmu. Bardzo niemiłe, wulgarne wręcz i prześmiewcze podejście. Zdecydowanie nie polecam.

Taką odpowiedź smsem dostałem dzisiaj od Pana wielce szanownego lekarza: Nie wracam do Pacjentow ktorzy nie maja juz ze mna kontaktu . Proszę znaleźć innego kardiloga. Zaznaczam że nic szczególnego mi nie dolega.Chcialem się tylko przebadać kardiologiczne ale jak widać dla Pana lekarza nie jestem zbyt dobrym źródłem przychodu. Skandal!!!

Taką odpowiedź smsem dostałem dzisiaj od Pana wielce szanownego lekarza:
Skandal!!!

Lekarz kompetentny z dużą wiedzą i poczuciem humoru. Podczas badania cały czas prowadzi dialog i tłumaczy co w tym momencie wykonuje i analizuje wynik badania z pacjentem .Pacjent czuje pełną opiekę nad sobą. W gabinecie przy ul.Zacisznej w Oławie pan doktor pracuje naprawdę na bardzo nowoczesnym sprzęcie. Na taką ilość pacjentów zawsze można popełnić jakieś ,,fo-pa,,Nikt z nas nie jest aniołem Jako pacjent zwracam uwagę na wiedzę lekarza i efekt wykorzystania tej wiedzy. Chodzę na profilaktyczne prywatne badania usg jamy brzusznej do lekarza który podczas calego badania powie kilka słów a odnosi się wrażenie że bada nas robot, ale badania są nie do podważenia przez żaden autorytet medyczny. Nie zmienię tego lekarz na innego. Uważam ,że doktor Wilczyński zasługuje na ciepłe słowa za to co robi. Życzę doktorowi dalszego rozwoju zawodowego i cierpliwości .

Myślałam, że nie będę musiała się dzielić swoimi odczuciami odnośnie Pana Doktora, ale jednak..... Leczyłam się u tego Pana dłuższy czas z bardzo dobrym skutkiem (tak mi się wydaje). Niestety to co ostatnio Pan Doktor wyczynia w żaden sposób nie jestem w stanie zrozumieć. Rozumiem, że ma dużo pacjentów ale tak lekceważące podejście do pacjenta, który płaci za wizytę jest co najmniej mało eleganckie. Wizytę miałam umówioną na poniedziałek, w niedziele późnym wieczorem dostałam sms, że niestety Pan Doktor musi odwołać wizytę w związku z wyjazdem służbowym i będzie umawiał na nowy termin w kolejnych dniach. Niestety tak się nie stało. Po kolejnym moim sms co z moim terminem odpisał, że jeszcze nie ustalił terminu, wiec poprosiłam o ustalenie nowego terminu. Nie doczekałam się. Nie odpowiada na sms a przecież zapewniał, że można pisać a nawet dzwonić o każdej porze dnia i nocy w razie jakiś dolegliwości. Nie polecam tego Pana chociaż jeszcze do niedawna miałam dobre zdanie o nim. Szkoda, że swoim nieprofesjonalnym zachowaniem sam sobie zapracowuje na złe opinie.