lek. med. Jakub Wiśniewski

USG

Do Pana doktora na usg trafiliśmy z polecenia pediatry . Bardzo miły i sympatyczny a najważniejsze to jego wiedza i kompetencją. Usg robi bardzo dokładnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Dopytuje i problemy i podpowiada gdzie mozna szukać przyczyn lub rozwiązań problemów. Chodziliśmy do niego przez kilka lat kierowani przez endokrynologia a teraz z młodszą córką przez nefrologia. To nie jest tylko zwykle badanie, można się czuć jak na dodatkowej wizycie u specjalisty. Dodam że zawsze jesteśmy przez NFZ co u niektórych lekarzy pogarsza jakość wizyty. U niego wszyscy czują się komfortowo !wizyty w szpitalu na polankach.

Gorąco polecam Pana Doktora. Wybitny specjalista z genialnym podejsciem do dzieci. Wszystko dokładnie wytłumaczy, interesuje się małym pacjentem nie tylko pod kontem badania USG , ma się wrażenie że jest się na wizycie u pediatry z dodatkowym badaniem USG. 3 miesięczna corka ani nie zapłakała tylko ciągle się uśmiechała. Z całego serca polecam.

Bardzo sympatyczny i kompetentny. Byłam na dyżurze świątecznym, tym bardziej zaskoczyło mnie miłe podejście.

Super lekarz, kompetentny, bardzo miły, z super podejściem do młodego pacjenta. Dzięki wnikliwości pana doktora, córka po kilku tygodniach została zdiagnozowana i skierowana na oddział w celu dalszego leczenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za poświęcony czas i chęć pomocy. Godny polecenia w 100 %.

Super lekarz, kompetentny, bardzo miły, z super podejściem do młodego pacjenta.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za poświęcony czas i chęć pomocy.
Godny polecenia w 100 %.

W pełni zasłużone dobre opinie. Świetny kontakt z dzieckiem i rodzicem, uśmiech i kompetencja. Odpowiada o badaniu, tłumaczy czym się niepokoić, a czym nie, niepotrzebnie nie straszy rodziców. W razie potrzeby podpowiada jak lub gdzie leczyć chorobę malucha. Polecam!

Rewelacja. Kompetencje na najwyższym poziomie. Empatia i zrozumienie tematu. Jesteśmy pod wrażeniem. Mało takich lekarzy. Po badaniu USG w szpitalu na Polanki pofatygowaliśmy się, żeby odnaleźć go w necie. Tak, żeby móc z dziećmi naszymi trafić do niego w przyszłości.

Super super lekarz. Polecam. Niesamowite podejście do dzieci. Na dzień dobry piątka ✋ i w ogóle super kontakt z dzieckiem. Bardzo kompetentny lekarz