lekarz Jakub Woźniak

Psychiatra

Kompetentny, konkretny i dociekliwy lekarz. Potrafi słuchać i leczyć. Zdiagnozował i dobrał lek, po którym poprawa była widoczna na drugi dzień. Takich nam trzeba.

To jakaś pomyłka. Omijać dużym łukiem. Grzeczny, uprzejmy, ale cóż z tego - kompetencja zerowa. Zaszkodził, a nie pomógł. Niestety!

Bardzo slaby lekarz. Osoba ta nie potrafi dobrac lekow i raczej nie byla zbyr dobra z biologii lub chemii.Juz sam jego wyglad nie nalezy do najprzyjemniejszych. Jest strasznie skoncentrowany na swoich dyplomach, a tak ogolnie to psychoterapeuta nie jest szczegolnym i moze potrzebuje wiecej godzin superwizji lub terapii wlasnej (?). Brak mu iskry bozej i to taki rzemieslnik.....

Doktor Jakub Woźniak jest wg. mnie rewelacyjny, gdyby nie on pewnie nie byłoby mnie wśród żywych, wyciągną mnie z bardzo trudnego problemu , pomógł dostać się do szpitala i to nie raz:)jest wyjątkowo sympatycznym i rzeczowym lekarzem polecam każdemu , kto ma problemy z samym sobą

Pan Woźniak jest sympatyczny, a przynajmniej sprawia takie pozory; lecz niestety z postawieniem diagnozy nie było najlepiej, a z doborem leków wręcz fatalnie. Nie byłem na tyle naiwny, by spodziewać się cudu i całkowitego wyzdrowienia po kilku dniach; jednak dwa i pół miesiąca na lekach (które później inny specjalista, o większej "sławie" zakwestionował i kazał natychmiast odstawić)nie dało żadnych rezultatów, a wręcz pogorszyło sytuację. umówić się z panem Woźniakiem nie jest trudno, nie trzeba czekać na wizytę; lecz moim zdaniem lepiej poczekać dwa miesiące i pójść do fachowca, człowieka bardziej obytego w jakże trudnej sztuce psychiatrii niż dostać się w kilka dni do, niestety, marnego specjalisty. Nie polecam pan Woźniaka i radzę udać się do innego lekarza.

Psychiatra który nie gryzie :) A poważnie pomógł/wyleczył a oto przeciez chodzi.