dr Jan Adamczyk

Wspaniały lekarz polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy na pewno bedzie zadowolony ja taka uzyskalam i po laparoskopii po tygodniu wrocilam do pracy .

Lekarz Jan Adamczyk jest specjalistą godnym polecenia. Wykonuje profesjonalnie zabiegi, jest uprzejmy dla pacjentów.

Chciałabym polecić tego lekarza innym pacjentom, ale niestety nie mogę. Leczyłam się u niego w szpitalu JPII i tam podchodził do wszystkich pacjentów z wyższością, wychodził przed końcem swojego dyżuru w przychodni, mimo nadal czekających ludzi, Jednocześnie nie mogę się wyrazić dobrze o jego umięjętnościach, musiałam szukać konsultacji u innego lekarza, bo jego metody spowodowały niepotrzebne przedłużenie leczenia. Jedyna nadzieja w tym, że podczas płatnych wizyt przechodzi cudowną przemianę, bo rzecz jasna przyjmuje też prywatnie. Nawet ciekawa jestem, jak się wówczas zachowuje.