lekarz Jan Banasiuk

Lekarz, który szczegółowo przeprowadza każde badanie, dba o pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc. Potrafi tez rozpoznac powazniejszy problem zeby przekierowac do innego specjalisty. Polecam

Polecam wizyty u Pana doktora. Zna się na swoim fachu, gabinet jest wyposażony we wiele potrzebnych sprzętów. Ma świetne podejście do pacjenta i potrafi pomóc w każdej sytuacji.

Badania laboratoryjne od ręki prowadzone, ma dużo kontaktów do świetnych specjalistów w razie wykrycia poważniejszych schorzeń.

Polecam. Gabinet jest na tyle dobrze wyposażony, że w jednym miejscu można załatwić większość podstawowych, a także sporo specjalistycznych badań. Nie trzeba chodzić od okienka do okienka, jak ma to miejsce w innych placówkach.

Lekarz, który bardzo szczegółowo przeprowadza wszystkie badania, dba o komfort pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc. Polecam

Nigdy nie miałam u niego problemu z przyjęciem. Jeżeli samodzielnie nie wie jak rozwiązać jakiś problem, to pokieruje do innego specjalisty.

Zna się na swojej pracy. Zleca wszystkie potrzebne badania, oraz skierowania do specjalistów. Nie przepisuje leków na odczep się. Godny polecenia lekarz.

Polecam. Konkretny i dokładny. Jeden z lepszych lekarzy u których byłem, jeśli nie najlepszy. Byłem niedawno na pierwszej wizycie i jestem z niej bardzo zadowolony.

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Niedawno z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania musiałem też zmienić lekarza. Z wyboru jestem bardzo zadowolony!

Bardzo dobry lekarz rodzinny. Zna się na swojej pracy i poświęca odpowiednio dużo uwagi pacjentowi, a to według mnie bardzo ważne