lekarz Jan Banasiuk

Internista

Lekarz, który szczegółowo przeprowadza każde badanie, dba o pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc. Potrafi tez rozpoznac powazniejszy problem zeby przekierowac do innego specjalisty. Polecam

Polecam wizyty u Pana doktora. Zna się na swoim fachu, gabinet jest wyposażony we wiele potrzebnych sprzętów. Ma świetne podejście do pacjenta i potrafi pomóc w każdej sytuacji.

Badania laboratoryjne od ręki prowadzone, ma dużo kontaktów do świetnych specjalistów w razie wykrycia poważniejszych schorzeń.

Polecam. Gabinet jest na tyle dobrze wyposażony, że w jednym miejscu można załatwić większość podstawowych, a także sporo specjalistycznych badań. Nie trzeba chodzić od okienka do okienka, jak ma to miejsce w innych placówkach.

Lekarz, który bardzo szczegółowo przeprowadza wszystkie badania, dba o komfort pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc. Polecam

Wciąż poszukujesz "Internista Luboń"?

Melissa

Żeromskiego 1
None
Romana Maya 1
Luboń
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB Sp. z o.o.
28 Czerwca 1956 r. 161
Poznań
Centrum Medyczne Artmed-Max Sp. z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956 r. 231/239
Centrum Medyczne LUX MED