lekarz Jan Banasiuk

Internista

Lekarz, który szczegółowo przeprowadza każde badanie, dba o pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc. Potrafi tez rozpoznac powazniejszy problem zeby przekierowac do innego specjalisty. Polecam

Polecam wizyty u Pana doktora. Zna się na swoim fachu, gabinet jest wyposażony we wiele potrzebnych sprzętów. Ma świetne podejście do pacjenta i potrafi pomóc w każdej sytuacji.

Badania laboratoryjne od ręki prowadzone, ma dużo kontaktów do świetnych specjalistów w razie wykrycia poważniejszych schorzeń.

Polecam. Gabinet jest na tyle dobrze wyposażony, że w jednym miejscu można załatwić większość podstawowych, a także sporo specjalistycznych badań. Nie trzeba chodzić od okienka do okienka, jak ma to miejsce w innych placówkach.

Lekarz, który bardzo szczegółowo przeprowadza wszystkie badania, dba o komfort pacjenta i stara się jak najlepiej mu pomóc. Polecam

Wciąż poszukujesz "Internista Luboń"?

ulica Armii Poznań 40 A

Żeromskiego 1
62-031 Luboń
Ratajczaka 9
62-032 Luboń

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Nr 1 Andrzej Rudziński Sp.p.
Wschodnia 25/57
62-030 Luboń