lek. med. Jan Bieliński

Neurochirurg

Wspaniały Specjalista (przez wielkie S). Ogromny Profesjonalizm (przez wielkie P). Zaangażowanie W Przedstawionym Przeze Mnie Problemie (przez wielkie Z). Bardzo dobry człowiek. Podczas mojej wizyty naprawdę czułem się tak, jakby dla neurochirurga Jana Bielińskiego istniała w tym momencie tylko moja sprawa. Pan doktor rozwiał moje wątpliwości. Jestem zdrowy. Chciałem Go uściskać. Żałuję, że tego nie zrobiłem. Wielkie podziękowania również dla personelu, który się mną zajmował (pani technik od tomografii komputerowej i pani pielęgniarka dająca mi dwa zastrzyki domięśniowo). Wszystkim gorąco polecam. U mnie w pracy i wszędzie, gdzie tylko będę pamiętał powiem jakim świetnym Specjalistą jest Neurochirurg Jan Bieliński. Z serca raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam. Sadowski (05.05.2018).

Właśnie wrócił am z 34 letnia córka od dr.Jana.Jest to cichutki sympatyczny i ciepły człowiek.Pojechalismy z.opinia lekarzy z Płocka.Było podejrzenie o tętniaka i torbiel szyszynki.Dr.wysłuchał odczytał płyty i szczegółowo wyjaśnił.Dodam.Ze dr przyjął nas na oddziale a w 100%nie musiał.Wracalysmy do Płocka usmiechniete i zsercem nadziei ze nic takiego siesię nie dzieje.Niech Płock się wstydzi ze nie ma ani jednego takiego lekarza neurologa z sercem na dłoni dla.pacjenta.Nigdy się nie spotkalam nigdy i nigdzie aby lekarz w każdej sekundzie miał czas dla pacjenta.Nawet lepszy niżeli W filmie "Na Dobre i Źle".Pole am nawet czekać na długi termin.

Mieszkam za granicą. Ale warto podróży i iść do doktora. Dzięki doktora i leczenie mogę funkcjonować i pracować. Dziękuję !

jestem bardzo zadowolony. Wole zainwestowac za prywatnie leczenie co mnie bardzo duzo pomoglo. Zamiast dalej do Niemiec i w wielkich klinikach sie leczycz i zero dla mnie pomoglo. Pan doktor to wspanaly lekarz, ma duzo wiedzie. I kazdemu polecam ktory szuka neurochirurga! Olaf

Jeszcze nie spotkałam tak opanowanego ,spokojnego lekarza z olbrzymią wiedzą . To anioł nie człowiek. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Włocławek"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10