dr n. med. Jan Borzymowski

Kardiochirurg

Lekarz z powołania, polecam. Bardzo fachowa profesjonalna opieka pacjenta potrzebującego natychmiastowej pomocy na izbie przyjęć. Cierpliwość i wytrwałość w poszukiwaniu odpowiedniego dla schorzenia szpitala i oddziału do przekazania pacjenta. Ogromny i eielki szacun. Oraz podziękowania🙂

Leczył moją mamę szybka diagnoza i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.

Leczył moją mamę szybka diagnoza

Operował moje serce gdyby jeszcze raz była taka potrzebA to oddałbym sie w jego rece bez chwili wachania mimo ze czasem bolalo panie doktor :-) ale musiało 'gorąco polecam naprawde super fachowiec i człowiek a nie pan doktor

Ten lekarz jest fachowcem!! solidny i ludzki... Pomógł mi w ciężkiej SERCOWEJ sprawie.

Bardzo spokojny ,powoli i na tak długo jak potrzebowałam tłumaczy dlaczego taka metoda leczenia a nie inna, szczery co do rokowań i mozliwości bardzo dokładny.

Polecam tego lekarza,chodziłam do Pani Łódzińskiej Beaty i zupełnie wyszło wszystko dobrze a ciśnienie moje było 156 na 110 i w tych okolicach natomiast on zdiagnozował problem zwykłą słuchawką i od razu zaczął leczenie szpitalne.Polecam go wszystkim

Dr Borzymowski to lekarz-serce+stuprocentowa fachowosc i kompetencja.Ocena celujaca

Jest taki,że zarówno pacjenci,jak i personel przychodni oraz szpitala w Zabrzu mówią o nim "Nasz Anioł Stróż".

BARDZO MI ODPOPWIADA SPOSÓB PODEJSCIA DO PACJENTA,FACHOWOŚĆ I NIESAMOWITE DĄŻENIE DO ROZWIĄZANIA MOICH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH.JEST CIERPLIWY.PRZYPROWADZIŁAM RODZICÓW - POMÓGŁ.BARDZO POLECAM!