lekarz Jan Donhoffner

Dermatolog, Wenerolog

Szczerze polecam lekarza, ogromne doświadczenie, praktyk. Trafne i konkretne leczenie bardzo nieprzyjemnego schorzenia. Polecam, lekarz z powołania!

Trafiłam do tego lekarza z naszą córeczką z kłopotliwą chorobą dermatologiczną, która dodatkowo jest autystyczna. Lekarz o bardzo ciepłym podejściu z ogromnym doświadczeniem. W Szczecinie i Koszalinie biegaliśmy od lekarza do lekarza i co lekarz to inne leczenie. Doktor naprawdę podszedł kompleksowo, nakierował na dodatkowe badania i pomógł bardzo. Najważniejsze że córka nie odczuwa już dyskomfortu i nam odpadło wiele kłopotów i obowiązków. Lekarz z powołania. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, wyleczyłem u niego trudną i wstydliwą przyypadłość bez konieczności stosowania sterydów. Trafiłem do niego z polecenia. Jeszcze ciepły człowiek.

bylem 2 razy z tym samym problemem lekarz nie wiedział co to jest jakies swoje wymyslal leczenia ale nic nie pomogło

Nie odróżnił infekcji bakteryjnej od grzybiczej. Lubi dopisać do recepty drogie kosmetyki i jeszcze zasugerować, w której aptece je kupić...

Nie powiem, żeby lekarz był niemiły - wręcz przeciwnie, porozmawia, popyta, sprawia bardzo miłe wrażenie, wręcz rozmowa sama się ciągnie. I tyle dobrego z całej wizyty. Przepisał mi tabletki oraz maść. Dopiero po pół roku od innego dermatologa (do którego teraz chodzę i gorąco polecam Panią doktor Małaczewską) dowiedziałam się, jak stosować przepisaną wcześniej maść i ile powinnam czekać na efekty, ale przede wszystkim JAK STOSOWAĆ. Nie dowiedziałam się tego od Pana Donhoffnera, niestety. Nie dowiedziałam się niczego na temat stanu mojej skóry, kompletnie nic o metodzie leczenia, czego powinnam unikać dla zdrowia, co powinnam zażywać, kiedy zgłosić się na kontrol. Nie polecam, po krótce.

Jedyne co u tego lekarza mozna załatwić to krem robiony w aptece na zamówienie ;) i nic poza tym.Szczerze nie polecam na wizytach publicznych namawia na wizyty prywatne.Lek, który mi przepisał był horrendalnie drogi. No i co gorsza nie pomógł mi w niczym. Byłam 3 razy z trzema innymi dolegliwościami ani razu nie trafił a najgorsze jest to, że nie powie pacjentowi wprost : słuchaj jest to i to i nie da się tego wyleczyć. A raczej ja nie potrafię Ci pomóc.Tylko daje głupia nadzieję przepisując co raz to nowsze wynalazki . Do kitu.. Wybieram się teraz do p. Małaczewskiej może ona jest kompetentniejsza.

Mimo iż doktor przyjął mnie na kasę chorych to nie odczułam z jego strony gorszego traktowania. Tak jak robia to inni lekarze. Ja jestem berdzo zadowolony. Polecam każdemu kto ma problem dermatologiczny lub wenerologiczny... Dziękuje za pomoc doktorze.

lekarz kompletnie nie kompetentny. Przepisuje leki na zasadzie prób i błędów. Takie "próby" mogą kosztować człowieka majątek. Wizyta na kasę chorych u tego lekarza wiąże się z nie miłą obsługą.Pan Donhoffner zachowuje się tak jakby miał pacjenta w nosie. A co do skuteczności jego leczenia: maść przepisana pogorszyła tylko stan mojej skóry. powiem więcej choroba się rozprzestrzeniła. Lekarz nie pozostwiający nadzieji na wyzdrowienie.

Dotychczas brałem silne leki na bazie sterydów, które tylko łagodziły objawy. Po przebadaniu i zastąpieniu lekami łagodniejszymi zaczęło się poprawiać. Minął już ponad rok od pierwszej wizyty i na dzień dzisiejszy zapomniałem co to sterydy. Gorąco polecam.