lekarz Jan Drozd

Lekarz rodzinny

Polecam świetny lekarz zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Uprzejmy, miły, zawsze pacjent na pierwszym miejscu

Bardzo dobry lekarz z wyjątkowym podejściem do pacjenta, zawsze podchodzi do przypadku indywidualnie, poświęca wiele czasu pacjentom, oraz jest wyjątkowo uprzejmy. Naprawdę wzór wśród lekarzy.

Polecam z czystym sumieniem.Prawdziwy lekarz z powołania.

Polecam z czystym sumieniem.Prawdziwy lekarz z powołania.

Polecam tego lekarza ponieważ, jest bardzo odpowiedzialnym troskliwym, życzliwym i sumiennym lekarzem . Wiem z własnego doświadczenia że , mogę na tego lekarz liczyć o każdej porze dnia i nocy . Nigdy nie bagatelizuje co dzieje się z dzieckiem , a co najważniejsze potrafi słuchać rodzica . Szczegółowo tłumaczy co dolega dziecku . Jeżeli widzi taką potrzebę wystawia skierowania nawet do kilkunastu poradni specjalistycznych . Bardzo cenię, szanuję i doceniam tego lekarza , bo jako jedyny w powiecie Zambrowskim traktuje z należytym szacunkiem i troską każdego pacjenta . Żałuję , że do tej pory liczyłam na taką mendę Gasparską ,dla której są wate tylko pieniądze , a nie dobro dziecka . Ostrzegam wszystkich ludzi przed lekarzami z Zambrowa . Z lekarza Drozda powinni brać inni lekarze przykład jak poświęcić swój czas pacjentowi .Gorąco polecam i ręcze własną głową za tego lekarza . NFZ powinien szczególnie okazać należyty szacun i wdźięczność temu lekarzowi . Pozdawiam .
Wdźięczna

Polecam Jana Drozda, jako lekarza ,który poświęca pacjentowi dużo czasu.

Polecam Jana Drozda, jako lekarza ,który poświęca pacjentowi dużo czasu.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zambrów"?

Barbara Jarocka

przychodnia rodzinna
puławskiego
Zambrów

Teresa Eliasz

Wodna 8
18-300 Zambrów

NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J.
Białostocka 24 , I piętro gab. 3,7,8
Szosa Zambrowska 20
18-400 Łomża

Elżbieta Kleczyńska

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki i Terapii Zaburzeń Psychicznych
ulica Fabryczna 3A