lekarz Jan Drozdowski

Doktor prowadził moją ciążę w 2015 roku. Nie brak mu wiedzy i doświadczenia, jednak nfz-owskie gabinety pozostawiają wiele do życzenia. Nie jest to wina lekarza, a systemu. Ktoś zarzuca spóźnianie się do pracy.. tak zdarza się to, jednak założyć można, że doktor już od dłuższego czasu jest na emeryturze. Życzę tym osobom by w wieku Pana Jana były w stanie przejść choćby kilometr bez zadyszki.. ja byłam wyrozumiała i do dziś ciążę wspominam z sentymentem. Doktor nie jest wylewny, ale na zadane pytania stara się odpowiadać rzetelnie i wyczerpująco. W 2015 roku razem z położną Panią Ewą sprawili, że ciąża nie była czasem pełnym lęku, ale przygotowaniem na spotkanie z małym człowiekiem. Ja po prostu dziękuję.

bardzo dobry lekarz polecam miły sympatyczny wszystko mówi co i jak robi i dlaczego wszystko tłumaczy badanie dokładne również piersi

Nie polecam nigdy! Śmierdzi w "gabinecie", a na korytarzu jeszcze gorzej. Na pytanie o niepożądane działanie związane z używaniem tabletek antykoncepcyjnych-odpowiada-"proszę poczytać sobie w ulotce". Certyfikat,który wisi na korytarzu, stracił ważność (prawo wykonywania zawodu wygasło w 2002 roku!), brak jakichkolwiek innych dokumentów, dyplomów, itp. stwierdzających jego rzetelność. Był niemiły, nie odpowiadał na pytania, nie informował mnie o badaniach, które wykonywał. Gabinet nie posiada żadnego specjalistycznego wyposażenia, co uniemożliwia przeprowadzenie prawdziwych! badań - jedynie można liczyć na "badanie" palcem wskazującym u ręki. Zmarnowane pieniądze! Nie polecam!

Zmarnowane pieniądze! Nie polecam!

Przede wszystkim nagminnie spóźnia się do pracy. Nie jest za bardzo kontaktowy, nie chce zlecać badań ("wykorzystany limit z NFZ"), nie wypisał skierowania na zabieg, który zalecił (sic!), a na koniec zaproponował, że taki zabieg można u niego zrobić prywatnie za 200-250 PLN. Więcej do niego nie pójdę.

Lekarz godny zaufania.Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości,prowadzi moją ciąże i każdej ciężarnej polecam tego lekarza.

Przykro mi to pisac ale to jeden z naj gorszych lekarzy jakich znam-jest nie uprzejmy i wogule wszystko na nie a to pewnie dlatego ze nie poszłam do niego prywatnie tylko do przychodni

Bardzo fajny lekarz,dzieki niemu dzis moj syn ma 6 lat:)

Bardzo fajny lekarz,dzieki niemu dzis moj syn ma 6 lat:)