dr n. med. Jan Faryna

Cytolog, Patomorfolog

Szkoda wymyślać słów aby określić cechy i fachowość tego CZŁOWIEKA bo łatwo jest w Jego przypadku przecukrzyć.Lepsze fakty -dzwoni do mnie o 20:23 ,by się upewnić czy to ja dostarczyłem do konsultacji rozmazy badane w innym laboratorium /na wynik-opis czekałem 3 tygodnie a sprawa dotyczy raka trzustki !!!-wynik bez diagnozy bo ponoć materiał "skąpy'' . O 21:32 dostaje mail-a z wynikiem !!! Materiał był wystarczający a za skąpy materiał zapłaciłem b. słono. Proszę podać nazwisko i miejsce gdzie choć podobnie w tych godzinach i w tych czasach ktoś jeszcze tak ...

Proszę podać nazwisko i miejsce gdzie choć podobnie w tych godzinach i w tych czasach ktoś jeszcze tak pracuje - sądzę ,że lista będzie krótka !
Niech Pan dba o siebie bo jest Pan jak "Jan Niezbędny"

Moim zdaniem dr. Jan Faryna należy do tych lekarzy którzy są godni polecenia każdej kobiecie. Mimo mojego stresu, wizyta przebiegła w profesjonalny a zarazem zrozumiały dla mnie sposób, wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie moje pytania tak bym nie wyszła z jakimikolwiek wątpliwościami. Uprzejmy, dyskretny i dokładny, skupił się bardzo indywidualnie na mojej osobie - moim przypadku, nie uogólniał, nie spieszył się - pełny profesjonalizm Poleciła mi go znajoma i nie zawiodłam się! Jolanta K. z Warszawy

Poleciła mi go znajoma i nie zawiodłam się!

Jolanta K. z Warszawy

wspaniały lekarz i człowiek,kompetentny ludzki i miły nie obojętny na los drugiego człowieka,godny polecenia.Z życzeniami zdrowia szczurek

wspaniały lekarz i człowiek,kompetentny ludzki i miły nie

Jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym lekarzem tak jak Jego rodzice. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia Barbara Kamińska Bardzo przepraszam za błędną opinię, którą poprzednio wystawiłam było to poprostu moje roztargnienie. Błąd swój już naprawiłam. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora Barbara Kamińska

Jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym lekarzem tak jak Jego rodzice.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Barbara Kamińska

Błąd swój już naprawiłam.

Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora

Barbara Kamińska

Wspaniały lekarz oraz człowiek, świetny fachowiec. Wykazał sie tak wyjatkowym podejściem do pacjenta z jakim nie spotkałam się nigdy w życiu.

lekarz na bardzo wysokim poziomie,życzliwy polecam każdemu

lekarz na bardzo wysokim poziomie,życzliwy polecam każdemu

Lekarz godny polecenia, kulturalny wczuwa sie w stuacje pacjentów potencjalnie onkologicznych

Dobry lekarz, specjalista jeszcze lepszy. Polecam wszystkim

Dobry lekarz, specjalista jeszcze lepszy. Polecam wszystkim

Polecono mi go jako wybitnego specjalistę - nie zawiodłem się. Zostałem przyjęty w możliwie najszybszym terminie, a zakres usługi medycznej był nawet - bez oczekiwania zwiększenia honorarium - szerszy od umówionego. Jego zainteresowanie losami pacjenta - nie tylko przypadku - zdecydowanie przekracza wymagany standard. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi i polecam zainteresowanym.

Godny polecenia , budzi zaufania i potrafi doradzić i dobrze mówi po polsku.

Godny polecenia , budzi zaufania i potrafi doradzić i dobrze mówi po polsku.