dr hab. n. med. Jan Fortuniak

Neurochirurg

Pan Doktor Jan Fortuniak to niesamowity człowiek, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Pan Doktor przeprowadził operację gruczolaka przysadki mózgowej u mojej Mamy w 2019 roku. Pomimo iż upłynęły już ponad trzy lata od operacji Pan Doktor cały czas nadzoruje leczenie mojej mamy Marii. Pan Doktor Jan Fortuniak to profesjonalista przez duże „P”. Po operacji wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszelkie pytania i wyjaśnia cały proces leczenia. Bardzo, bardzo dziękujemy. Wdzięczna Katarzyna Janocha z mamą Marią Warmińską

Niedawno przechodziłam operację klipsowania tętniaka mózgu i z całego serca mogę polecić Pana Doktora. Po usłyszeniu z czym przyszło mi się zmierzyć - byłam przerażona i bardzo obawiałam się wylądowania na stole chirurgicznym, na szczęście byłam w bardzo dobrych rękach. Lekarz od samego początku poświęcił mi bardzo dużo uwagi i wszystko rzetelnie wytłumaczył. Byłam w pełni świadoma nie tylko tego, jak będzie wyglądać sama operacja - ale też tego jakie ewentualne trudności mogą po niej nastąpić, oraz jak sobie z nimi radzić. Od Dr. Fortuniaka otrzymałam nie tylko wsparcie merytoryczne, ale także psychiczne, był on bowiem dla mnie niezwykle życzliwy i troskliwy. Przez cały pobyt w szpitalu czułam, że jestem pod bardzo dobrą opieką. Jest to nie tylko niezwykle kompetentny lekarz, który wykonał bezbłędnie dość skomplikowaną operację, ale też bardzo uprzejmy człowiek. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Kultura ,profesjonalne podejście do pacjęta,polecam szczerze, operowana byłam 28.02.2022 odcinek ledzwiowy kręgosłupa

Kultura ,profesjonalne podejście do pacjeta,polecam szczerze, operowana byłam 28.02.2022 odcinek ledzwiowy kręgosłupa

W poprzedniej opinii nie załadowały sie wszystkie 5 gwiazdek.Miały być wszystkie 5 .bardzo zadowolona.

Jedyny lekarz , któremu zaufałam. Nigdy nie odmawiał rozmowy. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy , mówi dobre i złe wieści na temat choroby i leczenia. Kompetentny ,uprzejmy. Godny polecenia.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia przez dr Fortuniaka. Bardzo profesjonalny lekarz, dbający o przeciętnego pacjenta. Miałam wykonane 3 operacje, we wrześniu ogromnego oponiaka, następnie w listopadzie i styczniu 2 operacje plastyczne, ponieważ powstała odma śródczaszkowa.

Jestem 3tygodnie po udanej operacji oponiaka.Wcale nie małego 5,5 na 4,5cm,którą wykonał dr.Jan Fortuniak.Nie tylko,że ma złote ręce,niesamowity profesjonalizm i perfekcję w całym calu,począwszy od umiejętności,a skończywszy na podejściu do pacjenta i jego rodziny. Cierpliwy,rzeczowy,potrafi udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. W lutym Pan Dr. usunął mi oponiaka,operacja trwała 12godzin,obarczona dużym ryzykiem powikłań,a jednak drugiego dnia po operacji wstałem z łóżka,a po tygodniu wyszedłem ze szpitala. Uważam,że Pan dr.Jan Fortuniak jest lekarzem z powołania.Profesjonalistą w swojej dziedzinie,dobrym serdecznym człowiekiem.Nie ma takich słów,które oddałyby moją wdzięczność za to co ...

Uważam,że Pan dr.Jan Fortuniak jest lekarzem z powołania.Profesjonalistą w swojej dziedzinie,dobrym serdecznym człowiekiem.Nie ma takich słów,które oddałyby moją wdzięczność za to co dla mnie zrobił.
Podarował mi drugą szansę na życie.Cieszę się,że trafiłem w Jego ręce.Niewielu jest takich lekarzy,niesamowity fachowiec i człowiek.Lekarz poświęcony swojej pracy.
Bardzo gorąco polecam 100% !!!!!
Pozdrawiam i dziękuje,Paweł Paroński z rodziną

Pełen profesjonalizmu, właściwe podejście do pacjenta. Czuje się jego sympatię i należyte zainteresowanie. Rzeczowo i przystępnie informował mnie o zabiegu i rokowaniach. Doktor Fortuniak traktuje ludzi z wielkim szacunkiem. Doktorze, widać, iż wykonuje Pan swoją pracę z pasją, a zarazem misją. Dziękuję z całego serca. Życzę dużo zdrowia i wielu sukcesów zawodowych!