dr n. med. Jan Franiel

Traumatolog, Ortopeda

Minęło już przeszło półtora roku po mojej ostatniej operacji barku, a wszystko zaczęło się ok 5 lat temu. Pan doktor Jan Franiel operował mnie dwa razy i myślę, że przez ten czas zdążyłem go dobrze poznać jako lekarza. Cierpię na pourazowe nawrotowe zwichnięcia barku. Pierwsza operacja polegająca na plastyce i "przyszyciu" obrąbka nie przyniosła zamierzonego efektu, bark ponownie wypadł. Doktor wyznaczył mi błyskawicznie kolejny termin zabiegu za 2 miesiące (NFZ!) i tym razem zastosował skomplikowaną ale bardzo skuteczną metodę Latarjet. Przez okres ok 9 miesięcy uczyłem się ręki na "nowo", powoli i cierpliwie ćwicząc. Dziś po półtora roku potrafię ćwiczyć na siłowni, pływać, zakres ruchu to ok 95%, siła ok 85%, jest też uczucie większej stabilizacji barku niż po pierwszym zabiegu. Wierzę, że to już koniec moich problemów, z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Dr. Franiel to fachowiec, który został mi polecony i ja chcę go polecić każdemu kto ma problemy z ręką. Stawia trafne diagnozy, tłumaczy, jest dobrym operatorem, a ponad to jest bardzo sympatycznym człowiekiem o nietuzinkowym usposobieniu. Wydaje mi się, że jest całkowicie poświęcony swojej pracy, lekarz z powołania. Dzięki doktorze!

Swietny specjalista. Mowi krotko i na temat. Jestem wdzieczna Panu Dr. za tak szybkie podjecie decyzji o operacji.

Jest lekarzem godnym polecenia w każdym stopniu !!!

Jest lekarzem godnym polecenia w każdym stopniu !!!

bardzo dobry specjalista stawiający trafne diagnozy,zawsze uśmiechnięty,cierpliwy.Jestem po artroskopii stawu barkowego i jestem mile zaskoczona opieką po zabiegu.

Bardzo dobry lekarz sama tego doswiadczylam nie jeden raz

Bardzo dobry lekarz sama tego doswiadczylam nie jeden raz

Pięć lat temu przeszłam operację dłoni.Pan Dr. jest bardzo rzeczowy,nie przepisywał mi żadnych zbędnych lekarstw tylko wykonał zabieg.Moja ręka była w takim stanie że żadne lekarstwa by tutaj nie pomogły.Oczywiście uświadomił mnie za po jakimś czasie to schorzenie może powrócić(nie zawsze)ale ja jak do tej pory mam spokój i serdecznie Mu za to dziękuję:)

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, KOMPETETNY, KONKRETNY. NALJEPIEJ CHYBA O TYM ŚWIADCZY LICZBA JEGO PACNENTÓW. ŚWIETNY FACHOWIEC, POLECAM

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, KOMPETETNY, KONKRETNY.
NALJEPIEJ CHYBA O TYM ŚWIADCZY LICZBA JEGO PACNENTÓW.
ŚWIETNY FACHOWIEC, POLECAM

Jestem po operacji barku. Zabiegu dokonał dr Franiel. Wreszcie - po 3 latach męki - mam sprawną rękę. Jestem wdzięczny i bardzo zadowolony. Leszek

gdyby nie jego pomoc miałbym nie władną rękę

gdyby nie jego pomoc miałbym nie władną rękę

Rok temu doktor zoperował moją dłoń i jest ona teraz prawie jak nowa, a choroba nie nawraca. Moim zdaniem to znakomity fachowiec i co jest rzadkością, swoją pracę wykonuje z pasją.