Wyobraźcie sobie sytuacje ze tracicie jedynkę podczas wypadku przy samym korzeniu ,udałem się niedaleko obok Pana Jana gabinetu "ząb do wyrwania" takie słowa usłyszałem i do tego wyliczenia rzędu 6 tyś złotych mowie świetnie ale pisze się ( no bo jak chodzić bez jedynki ?) został wyrwany mi korzeń zęba (ból jak cholera co okazało się później że znieczulenie było dla dzieci a gdzie facetowi co waży kolo 90 kg takie leki ) kilka dni później dostałem polecenie na Pana Jana !!! Udałem się do niego następnego dnia , usłyszałem że po co został wyrwany korzeń ? Skoro można zrobić ćwiek na zęba ? Pierwsze co mówię sam do siebie pewnie facet walczy do końca będę się leczył u niego !!! Wszystko wykonane z kilka dni ( niedziela też wchodziła w grę z powodu że nie mieszkam w Radomsku na co dzień ) Ekspresowa praca solidna i wszystko co może się składać na profesjonalistę w tym zawodzie . Jak czekałem w kolejce za pewnym dzieckiem to Pana Jana podejście do małej dziewczynki która wyraźnie się bała ( nie ukrywam ja się boje do dzisiaj :) ) uspokojenie pełne pacjenta wytłumaczenie na język dziecięcy pełne podziwu !!! I co do ceny o połowę mniejsza niż było w Happy Stomatolog :) Polecam jak najbardziej siebie i też dzieci do tego właśnie dentysty ocena moja jest to 5+ bo więcej skala nie przewiduje :))

Witam Z takim stomatologiem się jeszcze nie spotkałam, gdy mam problem z zębem tylko ten dentysta umie mi pomóc,ostatnio zgłosiłam się do lekarza celem usunięcia zęba ,bo taką diagnozę otrzymałam od lek.laryngologa że cały ból od zęba ,okazało się że nie ząb tylko zapalenia stawu, doktor postawił trafną diagnozę dał leki i zaczęłam szybciutko wracać do zdrowia,wcześniej brałam przez 2 tyg antybiotyki i żadnego efektu nie było .SUPER LEKARZ

Witam

niezwykły lekarz; nie tylko jest świetnym fachowcem (pomógł mi nie raz w sytuacjach beznadziejnych, które zafundowali mi inni "specjaliści") ale przede wszystkim ciepłym i potrafiącym słuchać człowiekiem. Leczenie w jego gabinecie jest zawsze bezbolesne, koszt niewygórowany, jakość najwyższa.

Stomatolog, jakiego nie znajdziemy w Radomsku, rzetelny, uczciwy, gotowy poświęcić odpowiednio dużo czasu, zarówno na dokładne omówienie problemu, z jakim do Niego zgłasza się pacjent, postawienie trafnej diagnozy, możliwości leczenia no i samą realizację zabiegu. Człowiek, dla którego zdrowie pacjenta jest najważniejsze. Nie zostawi nikogo samego sobie. Za punkt honoru stawia zdrowie i satysfakcję pacjenta. Potrafi pomóc w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Jako pacjent kilku stomatologów stwierdzam, że Tacy - pozytywni specjaliści zdarzają się niezwykle rzadko, zwłaszcza w tak małym mieście, jak Radomsko. Szczerze polecam.

Przede wszystkim to doświadczony i znakomity fachowiec. Umie postawić trafną diagnozę i przeprowadzić skuteczne leczenie. Jedyny stomatolog jakiego znam, do którego można się udać bez strachu przed bólem.

Witajcie Państwo.Pana dr Jana Gawura polecam z całą odpowiedzialnością.Ufam mu, tylko jemu mogę powierzyć swoje zęby.Ten lekarz uratował mój- zakwalifikowany do wyrwania przez innego dentystę- ząb.Jego plomby trzymają się wiele lat.Jest niespotykanie przemiłym i wrażliwym lekarzem,ale przedewszystkim wspaniałym fachowcem.Leczenie bezstresowe