lekarz Jan Gdula

Pediatra

Doktor Gdula uratował mojego synka, gdyby nie przyjechał na dyżur do Jarosławia dzisiaj mój synek by nie żył. Dzięki Jego szybkiej reakcji, zastosowania leczenia i zabrania go do Rzeszowa dzisiaj możemy się cieszyć naszym zdrowym synkiem. Jestem mu wdzięczna z całego serca za to co zrobił i jak się nim zajął . Prawdziwy lekarz z powołania

mój Bartuś tylko do doktora....ale najważniejsze to poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, po wizycie nie zastanawiam się gdzie jeszcze lecieć potwierdzić diagnozę

Nie mam zdania co do Pana doktora, ale byłem kiedyś u Pani Gdulowej i liszaj wyleczyła. Polecam

Bardzo kompetętny lekasz. Gorąco polecam.

Bardzo kompetętny lekasz. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz , bardzo dobrze komunikuje sie z dzieciakami.Moja córka go poprostu uwielbia.zawsze znajdzie odpowiednio duzo czasu dla pacjeta.serdecznie polecam.lekarz z prawdziwym powołaniem- mało takich.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Jarosław"?

jarosław
gabinet prywatny
Przychodnia POZ
Lisińskiego 6

Danuta Hadryś

Neurolog dziecięcy
ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEUROSPEC" Neurologiczne Centrum Diagnostyczno- Leczniczo- Rehabilitacyjne
ulica Krakowska 39A

Zdzisław Kozak