lekarz Jan Gdula

Doktor Gdula uratował mojego synka, gdyby nie przyjechał na dyżur do Jarosławia dzisiaj mój synek by nie żył. Dzięki Jego szybkiej reakcji, zastosowania leczenia i zabrania go do Rzeszowa dzisiaj możemy się cieszyć naszym zdrowym synkiem. Jestem mu wdzięczna z całego serca za to co zrobił i jak się nim zajął . Prawdziwy lekarz z powołania

mój Bartuś tylko do doktora....ale najważniejsze to poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, po wizycie nie zastanawiam się gdzie jeszcze lecieć potwierdzić diagnozę

Nie mam zdania co do Pana doktora, ale byłem kiedyś u Pani Gdulowej i liszaj wyleczyła. Polecam

Bardzo kompetętny lekasz. Gorąco polecam.

Bardzo kompetętny lekasz. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz , bardzo dobrze komunikuje sie z dzieciakami.Moja córka go poprostu uwielbia.zawsze znajdzie odpowiednio duzo czasu dla pacjeta.serdecznie polecam.lekarz z prawdziwym powołaniem- mało takich.

Wspaniały lekarz z dużą wiedzą , dyspozycyjny o każdej porze dnia i nocy. Nigdy nie odmówił porady w sprawie dziecka,antybiotyki przepisuje bardzo ostrożnie nie profilaktycznie jak niektórzy.

dobry lekarz,pełne zaufanie,szybki ale uprzejmy i nikomu nie odmówi porady

dobry lekarz,pełne zaufanie,szybki ale uprzejmy i nikomu nie odmówi porady

Dobry neonatolog, godny polecenia miły i sympatyczny.

Dobry neonatolog, godny polecenia miły i sympatyczny.