lekarz Jan Głąb

Urolog

Nie polecam tego Pana lekarza, przyszedłem z problemem niepłodności to poza tym nic Orawie nie mówił, patrzył 5 min na badanie Seminogram i powiedział ze trzeba je powtórzyć za jakiś czas i tyle :-( nic poza tym dramat co za podejście do pacjenta. Nie polecam nikomu

No cóż, lekarz o właściwym nazwisku. Nie interesują go badania, żadne wyniki. Lekarz POZ robi większe rozpoznanie podczas wizyty. Po wizycie u niego wiadomo tyle co i przed.

Najlepszy urolog. Trafilam do pana doktora z chorobami nerek. I temu panu zawdzieczam to ze zyje. Doktor Glab wyleczyl takze mojego brata i kuzyna. Zawsze jest pod telefonem. Naprawde z reka na sercu polecam tego pana doktora.

Bardzo dobry fachowiec, trafne diagnozy, konkretne decyzje i leczenia. Właśnie dzięki trafnej diagnozie znalazłem się w Szpitalu w Namysłowie gdzie podjęto leczenie, które w znacznie polepszyło mój stan zdrowia. Lekarz konkretny.!!!

Najlepszy lekarz jakiego znam! Wiedza przeogromna, "przeczucie" lekarskie, fachowe ręce do operacji i badań, rewelacyjna znajomość USG, itp. Z ręką na sercu - POLECAM!!! To, że mało mówi, nie świadczy o braku wiedzy czy kompetencji. Jak ktoś chce pogadać, niech idzie do znajomego!

Godny polecenia, profesjonalista, uprzejmy, choć małomówny. Najlepszy specjalista jakiego znam!

Nie polecam nikomu. Tragedia, człowiek nic nie tłumaczy. Bardzo nie miły. Miał problem o wszystko i najlepiej jakbym o nic go nie pytał. Ludzi zastanówcie się 5 razy nad wizytą u tego Pana, ale ja nie polecam. Pomimo wielu opinii o jego nieuprzejmości i braku profesionalizmu zostałem uprzedzony kilkakrotnie, ale nie chciałem wierzyć. Teraz wiem, że mieli rację. PORAŻKA i to jeszcze prywatna wizyta.

nieuprzejmy-nie-rozmawia-z-pacyjentem-nie-komunikatywny-

nieuprzejmy-nie-rozmawia-z-pacyjentem-nie-komunikatywny-

Nieuprzejmy arogancki człowiek,podejście do pacjenta jak stolarz do deski,bardziej zainteresowany żle zamontowanymi drzwiami w nowym oddziale urologii niż pacjentem ,nie oddałbym w jego ręce bliskiej mi osoby

bliskiej mi osoby

Kompetentny. Wzbudza zaufanie i świetnie się zna na swoim fachu. Godny polecenia.