lekarz Jan Gogol

Bardzo miły lekarz najlepiej sie z nim można porozumieć

Bardzo miły lekarz najlepiej sie z nim można porozumieć

świetny lekarz.leczę się u niego od 6-ciu lat.polecam zdecydowanie.nie mam żadnych problemów zdrowotnych,czuję,że jestem pod dobrą opieką.

Okropny ginekolog! Jemu zalezy tylko na tym, żeby naciągnąć pacjętke na wydatki. za każdym razem wykrywał mi coraz to nowe choroby a mam dopiero 19 lat :/ Kiedy poszłam do innego lekarza powiedział, że jestem w 100% zdrowa! strasznie dużo nerwów i pieniędzy mnie kosztował Szanowny dr GOGOL!

Lekarz bardzo miły, uprzejmy i doświadczony. Jestem jego pacjentką od około czterech lat w przychodni publicznej i od niedawna prywatnie. Zdecydowanie polecam :)