lekarz Jan Hajnus

Janku dziękuję Ci że byłeś, dziękuję za Twój optymizm, za nietuzinkową inteligencję. Dziękuję, że potrafiles być przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem, będąc jednocześnie doskonałym chirurgiem. Niestety przegrales walkę z wirusem jak to mówiłeś z chińską zemstą. Janku byłeś naszym przyjacielem, byłeś kimś kogo nie da się zapomnieć. Biegałeś po oddziale z pasją. Nikt z nas nie spodziewał się, że odejdziesz tak cicho zostawiając po sobie smutek. Janku " Żyłeś z nami cierpialeś i płakałeś z nami. Nigdy Ci kto szlachetny nie był obojętny. Dziś nas rzucasz i dalej idziesz w cień z duchami....". A jednak zostaniesz z nami na zawsze.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Nie polecam nikomu!!!! Zero kultury osobistej, nie wiem jak taka osoba może być ordynatorem oddziału. Na emeryturze jest i jeszcze pracuje a ludzie po studiach nie mają pracy.Skandal!!!!

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Nie polecam nikomu!!!!
Zero kultury osobistej, nie wiem jak taka osoba może być ordynatorem oddziału.

Jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Uratował mi życie! Jestem mu bardzo wdzięczna.

22.o8.2010 ROKU MOJA SYNOWA ZGLOSILA SIE DO SZPITALA W PIOTRKOWIE TRYB.UL.RAKOWSKA NA OSTRY DYZUR.DOZNALA ZLAMANIA REKI.PAN DOKTOR HAJNUS PO RTG STWIERDZIL ZE TRZEBA ZALOZYC GIPS.DODAL JESZCZE,ZE NIE TRZEBA REKI NASTAWIAC.PO 2 TYGODNIACH SYNOWA ZGLOSILA SIE NA WIZYTE KONTROLNA.OKAZALO SIE,ZE REKA BYLA NIE NASTAWIONA I NATYCHMIAST DOSTALA SKIEROWANIE DO SZPITALA NA OPERACJE.NACIERPIALA SIE BARDZO,REKA BYLA LAMANA I PONOWNIE NASTAWIANA.LEKARZE OCZYWISCIE W INNYM SZPITALU ZE ZDUMIENIA KIWALI GLOWAMI JAK MOZNA BYLO TAK ZASZKODZIC CZLOWIEKOWI.OTOZ PANIE HAJNUS MY NIE ZOSTAWIMY TAK TEGO,BEDZIE PAN ODPOWIADALA ZA UTRATE ZDROWIA MOJEGO DZIECKA I ZA CIERPIENIA KTORE DOZNAJE.NIKOMU NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

Jako lekarz orzecznik ZUS jest totalnym łobuzem - zabiera zwolnienia ludziom w trakcie chemii guza mózgu, ciężkiej grypy z powikłaniami, po przebytym leczeniu szpitalnym i innych ciężkich schorzeń będących podstawą wystawienia zwolnienia o niezdolności do pracy. Sprawia wrażenie totalnego ignoranta w odniesieniu do dokumentacji lekarskiej sporządzanej przez specjalistów z innych dziedzin medycyny niż chirurgia ogólna. Wg tego pana np. zakrzepicy żył to się nie leczy, a samo przechodzi. Podważa wiedzę specjalistów, klinicystów ze stopniami naukowymi w dziedzinie kardiologii, ortopedii czy pulmonologii. Ale może to jest odpowiednia osoba dla ZUS do odbierania ludziom należnych świadczeń za ciężkie lata pracy i płaconego haraczu na pałace i płace ZUS. Człowiek chory to dla tego pana odpad. Dla mnie we wszystkich kategoriach oceny to tylko przedział 0-2.

Dotyczy opinii o lekarzu Jan Hajnus
30.11.2009, 20:46
Użytkownik anonimowy
Komentarz jest napisany pod wpływem bezpośredniego kontaktu z tym panem i po paru kolejnych obserwacjach jego dokonań. Jeśli to przeczyta powinien wiedzieć jak go ludzie odbierają jako orzecznika ZUS.

Pan Doktor jest Ordynatorem Oddziału Chirurgicznego Szpitala Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim.Bardzo dobry fachowiec.Polecam.