mgr Jan Jaśkowski

Masażysta, Rehabilitant, Osteopata

JAN JAŚKOWSKI jest absolwentem The British School of Osteopathy w Londynie, najstarszej i największej w Europie uczelni kształcącej osteopatów. Jan Jaśkowski jest członkiem The British Osteopathic Association oraz Towarzystwa Osteopatów Polskich.
W swojej praktyce łączy elementy tradycyjnej terapii manualnej z terapią funkcjonalną wykorzystując najnowszą wiedzę medyczną.
Jan Jaśkowski jest jedynym w Polsce certyfikowanym terapeutą Gray Institute z USA. Gray Institute jest światowym liderem...

Do Pana Jana trafiłam z polecenia mojego ginekologa będąc w 5 miesiącu ciąży. Ból jaki mi towarzyszył od 3 mc był nie do wytrzymania. Ucisk na pośladek był tak mocny, że czasami uniemożliwiał mi chodzenie. Po paru wizytach i ćwiczeniach w domu, odzyskałam życie. Dodam,że wychowuje dwulatka i noszenie ciężarów na codzień nie jest mi obce. Mimo tego ból ustąpił. Polecam z całego serca:)! Bardzo miły i kompetentny specjalista. Jeszcze taz dziękuję

Wielokrotnie korzystałam z pomocy Pana Jana rehabilitując się po poważnym wypadku samochodowym. Miałam duże problemy z koordynacją, niedowładem prawej częsci ciała, drętwieniem prawej nogi, bóle pleców i bioder. Dzięki licznym ćwiczeniom, masażom i konsultacjom, podczas których omawialiśmy moje dolegliwości mój stan fizyczny niezmiernie się poprawił. Bardzo polecam dr Jaśkowskiego, bo podchodzi do każdego problemu kompleksowo i z wielką wiedzą merytoryczną.

Zglosilam sie do P. Jaskowskiego z bolem w okolicy kosci ogonowej (nasilajacy sie przy wstawaniu z pozycji siedzacej). Chodzilam na rehabilitacje jakis czas, w domu wykonywalam zadane cwiczenia, a do dzis jak bolalo, tak boli. 7 wizyt, a skutecznosc w moim przypadku - zerowa:(

Dwukrotnie korzystałem z pomocy pana Jana w problemach z bólami ścięgien dłoni i przedramion. Zawsze spotykałem się z dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Zabiegi stosowane przez pana Jana, przynosiły dużą ulgę w moich dolegliwościach, na które nie pomagały środki farmakologiczne ani fizykoterapia. Polecam wszystkim zmagającym się z dolegliwościami układu mięśniowo-szkieletowego.

Byłam u Pana Jana z moją 3 miesięczna córka. Córcia była bardzo sztywna, miała zastygniete mięśnie. Po pierwszym masażu już widziałam różnicę, a po drugim to nie to samo dziecko. W końcu śpi w dzień spokojnie, nie pręży się. Nie płacze przy jedzeniu, nie to dziecko. Pan Jan bardzo nam pomógł. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Masażysta Gdańsk"?

Legionów
81-323 Gdynia