lekarz Jan Kaczmarczyk

3,3
2,9

Bardzo dobrze wszystko wytłumaczy, a nawet zapytał czy jeszcze coś wyjaśnić. Mam pełne zaufanie. Byłem z córką kilka razy. Pamięta pacejnta. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że poza profesjonalizmem cały czas czuje się, że jest to osoba, która troszczy się o moje dziecko. Bardzo polecam.

Lekarz podczas pierwszej wizyty nie odezwał się prawie słowem,niczego nie wytłumaczył,rzucił książeczkę i do widzenia

hmm pierwszy kontakt i jestem bardzo zniesmaczona gburowatością tego Pana. Poczułam się winna, że źle zajmuję się dzieckiem i że mam jak to powiedział wyrzucić wszystkie chińskie ubranka do kosza, ponieważ tylko blokują ruchy dziecka. Zero uprzejmośći. Rzucił mi dzieckiem na ramię, żeby zaprezentować jak mam go prawidłowo nosić. Nie podważam jedo kompetencji, ponieważ to pierwsza wizyta, zobaczymy co powie na następnej. Zastosuję się do jego zaleceń, ale sądzę że potwierdzę jeszcze diagnozę u innego specjalisty. Masakra jeśli chodzi o maniery i ogólne podejścia do człowieka. Nawet nie zdąrzyłam o nic zapytać, zresztą pewnie gdybym to zrobiła to pewnie wdeptałby mnie wzrokiem w ziemię.

Dobry lekarz potrafi wytlumaczyc i wysluchac pacjeta lecz mam wrazenie ze nie jest do konca uprzejmy. W prywatnej udaje milego.

Trzecia wizyta - bardzo dobry kontakt z pacjentem - dziećmi oraz z rodzicem. Spokojnie i dokładnie wytłumaczył problemy z wadami postawy i zalecił odpowiednie ćwiczenia oraz profilaktykę. Po poprzednich wizytach u dzieci widoczne poprawy. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Bielsko-Biała"?

dr
Mirosław Harężlak

Szpital Pediatryczny

Skoczów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24

lek. med.
Hanna Stojanik

Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24

dr