dr n. med. Jan Kiryluk

Ortopeda, Traumatolog

Wspaniały lekarz, który uratował życie mojemu mężowi. Po wizytach w wielu gabinetach i ogromnym bólu nogi, tylko dr Kiryluk postawił właściwą diagnozę i przeprowadził operację, która zlikwidowała ból.

Pan doktor to wyjątkowy człowiek i znakomity specjalista do zadań specjalnych. leczył tatę w Hajnówce i jako jedyny podjął się kontynuować leczenie po innych nie udanych operacjach w innych szpitalach. Zawsze pełen empatii dla poświęca i rodziny. Z całego serca polecam i Pana doktora i szpital w Hajnówce.

Polecam Pana Doktora jako świetnego specjalistę w swojej dziedzinie, jak również wspaniałego i życzliwego człowieka z podmiotowym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem zawsze zaangażowanym, wielokrotnie mogłam liczyć na jego pomoc. Ostatnio Pan Doktor szybko i skutecznie „naprawił” moje stopy, wykonał zabieg osteotomii. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca, że mogę znów funkcjonować bez bólu

Byłem operowany. Po zabiegu biodra szybki powrot do codzienności. Bólu nie oczuwalem, jedynie radość że po kilku latach wracam do normalnego chodzenia. Polecam Pan dr. Jan Kiryluk to znakomity ortopeda, profesionalista i znakomity czlowiek .

Lekarz, do którego jedzie się po pomoc 200 km. I każdy km jest nieoceniony, polecam serdecznie. Hajnówka znana z puszczy, żubrów i dr Kiryluka.

Czy wie ktos gdzie moze przyjmowac Pan Kiryluk prywatnie poniewaz nigdzie nie ma zapisow a musze szybka konsultacje specjalisty. Pozdrawiam

Czlowiek Anioł...życzliwy,uprzejmy,indywidualne podejście do pacjenta,otwarty,jak najwiecej takich lekarzy

Niesamowity lekarz i człowiek. Podziwiam Go za niesamowite podejście do pacjenta. Nawet do tych, szturmujących oddział.W ubiegłym tygodniu miałam robiony haluks.

Pokorny, dynamiczny, profesjonalny i sympatyczny. Jako sportowca, spędziłem 19 lat za granicą, gdzie ortopedzi, fizjoterapeuci i lekarze sportowi, to był mój chleb powszedni. Jan Kiryluk to poziom międzynarodowy, bez dwóch zdań! Przysięgę Hipokratesa ma w genach i co jest wyjątkowe w tym Kraju, gdzie lekarze lewitują pomiędzy człowiekiem a Bogiem (chore), Jan Kiryluk jest pozbawiony tych "medycznych kompleksów wyższości". Tak trzymać doktorze! ps: zabieg - rekonstrukcja ACL

Pokorny, dynamiczny, profesjonalny i sympatyczny.

ps: zabieg - rekonstrukcja ACL

Najlepszy ortopeda jakiego przyszło mi w życiu spotkać. A przy tym człowiek o wielkim sercu. Polecam wszystkim"obolałym":)