Jan Klimczak

Pediatra

Dr Klimczak to bardzo kompetentny lekarz. Nasz synek jest wcześniakiem, miał różne problemy ze zdrowiem, ale dr Klimczak zawsze potrafi postawić trafną diagnozę. Cieszę się, że są jeszcze lekarze którym można zaufać, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie dzieci. Zdecydowanie polecam tego pediatrę.

Zdecydowanie polecam tego pediatrę.

Pan doktor byl u nas w ramach wizyty domowej z Luxmedu. Byl bardzo kompetentny, osluchal corke porzadnie (moze oprocz uszu), a nastepnie wytlumaczyl wszystko porzadnie i kompleksowo. Wytlumaczyl dlaczego takie a nie inne leki, poradzil jak najlepiej podawac antybiotyk. Odpowiedzial na kazde pytanie. No i zyskal moj szacunek tym, jak na poczatku wizyty umyl rece i zapytal w ktory recznik moze je wytrzec ;-)

Bardzo kontaktowy lekarz, ma dobre, spokojne podejście do dzieci. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia, traktuje rodziców partnetsko. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie polecam.

dr Klimczak ma rewelacyjne podejście do dzieci. Bardzo profesjonalny, kompetentny i w dodatku sympatyczny lekarz.

jestem zadowolona z podejścia do pacjenta i rodzica.Miło, kompetentnie, bez pośpiechu.Tak powinna wyglądać służba zdrowia w naszym kraju.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8