Jan Klimczak

Dr Klimczak to bardzo kompetentny lekarz. Nasz synek jest wcześniakiem, miał różne problemy ze zdrowiem, ale dr Klimczak zawsze potrafi postawić trafną diagnozę. Cieszę się, że są jeszcze lekarze którym można zaufać, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie dzieci. Zdecydowanie polecam tego pediatrę.

Zdecydowanie polecam tego pediatrę.

Pan doktor byl u nas w ramach wizyty domowej z Luxmedu. Byl bardzo kompetentny, osluchal corke porzadnie (moze oprocz uszu), a nastepnie wytlumaczyl wszystko porzadnie i kompleksowo. Wytlumaczyl dlaczego takie a nie inne leki, poradzil jak najlepiej podawac antybiotyk. Odpowiedzial na kazde pytanie. No i zyskal moj szacunek tym, jak na poczatku wizyty umyl rece i zapytal w ktory recznik moze je wytrzec ;-)

Bardzo kontaktowy lekarz, ma dobre, spokojne podejście do dzieci. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia, traktuje rodziców partnetsko. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i serdecznie polecam.

dr Klimczak ma rewelacyjne podejście do dzieci. Bardzo profesjonalny, kompetentny i w dodatku sympatyczny lekarz.

jestem zadowolona z podejścia do pacjenta i rodzica.Miło, kompetentnie, bez pośpiechu.Tak powinna wyglądać służba zdrowia w naszym kraju.Polecam.

jestem zadowolona z wizyty u doktora Jana Klimka. wlasciwe podejscie do dziecka, dogłebny wywiad, racjonalne zalecenia, traktuje rodzica jak partnera w sprawie dobra dziecka i stara się by wszystko bylo jasne i zrozumiale.Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby tylko dobiera leczenie do etapu choroby. ogolnie, pozytywne odczucia.

super lekarz. Kompetentny, dokładny , pośwwięca dziecku dużo czasu i wszystko dokładnie tłumaczy

Syn 3 lata był chory na ospę. Jedna z krostek zdarła się i spowodowało to stan zapalny: duży nabrzmiały twardy czerwony bardzo bolący obrzęk. Dostałam receptę na leki : haskovir. żadnego antybiotyku. Kiedy stan się pogorszył ponownie wezwałam lekarza / następnego dnia rano /. Lekarka kiedy tylko zobaczyła nóżkę małego w biegu pisała skierowanie do szpitala zakażnego, na domowe leczenie było już za późno.