lekarz Jan Kończal

Widać, że doktor ma sporą wiedzę jednak nie zawsze się da go zrozumieć. Zależy mu na dobru dziecka, chodzę do niego z moim maluszkiem i ufam. Gdy nie wie co dokładnie się dzieje to kieruje na dalsze badania. Czasem jak tłumaczy to powie dwa słowa po czym mówi, rozumie pani. A ja nie rozumiem No ale nawija dalej wiec nie ma jak się wtrącić 😅 Polecam, zawsze pomoże a przecież o to chodzi

Polecam, zawsze pomoże a przecież o to chodzi

Lekarz bardzo wredny. Nie polecam z całego serca. Rodzica traktuje jak wroga. Nie ma podejścia do dziecka.

Lekarz bardzo wredny.
Nie polecam z całego serca.
Rodzica traktuje jak wroga.
Nie ma podejścia do dziecka.

Jestem mamą trojga dzieci, najmłodszy synek od 4 miesiąca życia, kiedy zachorował na zapalenie krtani do około 2 roku życia "leczony" był przez pseudopediatrów. Dostawał antybiotyk za antybiotykiem, bo rzekomo nie było innego wyjścia. Trafialiśmydo szpitala, 2 tygodnie przerwy i znów nawrót choroby. Wariowaliśmy z mężem z rozpaczy... Dzięki znajomej która poleciła mi doktora Jana, trafiliśmy na wizytę. Owszem nie wypowiadał się dobrze o "lekarzach" którzy zajmowali się moim synem do tej pory, ale czy można wypowiedzieć się inaczej??? Dziś synek ma 6 lat i do tej pory (przez 4 lata) u doktora Kończala mieliśmy w sumie 3 antybiotyki! Dzieci rzadziej chorują, bo każda Ich choroba jest WYLECZONA! Polecam doktora z całego serca!!!

Nie sympatyczny i gburowaty. Atakuje rodzica od wejścia do gabinetu. Potraktował mnie jakbym była największym wrogiem dziecka. Nie polecam. Może i zna się na rzeczy, ale traktowanie rodzica jak śmiecia przy każdej wizycie na pewno nie przemawia za tym lekarzem.

Bardzo niemiły, niekulturalny i zbyt pewny siebie lekarz. traktuje rodzicow przedmiotowo, pokazujac swoja wyzszosc. Widac, ze Pan Doktor ma wyksztalcenie wyzsze, szkoda tylko, ze pominal edukacje podstawowa.

Pan doktor posiada na pewno dużą wiedzę, jednak uważam, że jest dość egocentryczny i przekonany o swojej nieomylności. Podczas wizyty przerywał mi, nie dał mi szansy na wypowiedzenie się na temat mojego dziecka. Poza tym ma dziwną tendencję do wypowiadania się lekceważąco a nawet pogardliwie o grudziądzkich rodzicach i lekarzach. Trzeba jednak przyznać, że dokładnie odpowiada na pytania i udziela wyjaśnień.

witam jestem mamą 2 coreczek!!! i szczerze nie wyobrazam sobie wizyty u innego pediatry !!!! to jest prawdziwy lekarz podejscie do dzieci ma super ale i do nas młodych rodzicow potrafi wszystko wytlumaczyc dzieki niemu nasze pociechy sa bezpieczne !!!

Lekarz konkretny, z dużym zasobem wiedzy, którą niewątpliwie stara się przekazać w sposób najbardziej zrozumiały. Nie jest zwolennikiem zbyt pochopnego podawania antybiotyków. Sympatyczny dla dzieci, które „notabela” czują się u Pana Pediatry, aż za bardzo swobodnie. Jeden mały mankament faktycznie nie zawsze ładnie wypowiada się o swoich niektórych poprzednikach. Mam nadzieję, że to się zmieni i stanie się większym dyplomatą.

Świetny pediatra.Kompetentny i dociekliwy w diagnozowaniu. Spotykamy się z nim dosyć często z racji choroby córki.Zawsze ma czas na dokładne wytłumaczennie wszelkich naszych niepokojów.Polecam go w 100%.

Lekarz świetny, kompetentny, godny zaufania. Zawsze postawi dobrą diagnozę Polecam