prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

3,7
3,9
3,7

moze I jest wysokiej klasy specjalista ale jesli chodzi o kontakt I podejscie do pacjenta to nie polecam.

!!!!!!'ŻENADA"" CHCIAŁABYM OSTRZEC KAŻDEGO KTO CHCE IŚĆ NA WIZYTĘ DO PANA PODGÓRSKIEGO.Wizyta nie trwa na pewno tyle ile jest podane w opisie!( trwałą ok 7min). Zamiast pomocy jakiej oczekiwałam zostałam potraktowana jako osoba psychiczna,wyszukująca sobie chorób które nie istnieją (m.in FIBROMIALGIĘ -zdiagnozowana przez warszawskiego profesora)Pan doktor dodał żebym wracała do pracy i przestała szukać sobie chorób bo nie wyglądam na osobę chorą!!!podważa wszystkie badania i diagnozy innych specjalistów . Niestety panie profesorze chorób nowych przybywa a Pan jest zamrożony w książkach z lat 70!!!!

!!!!!!'ŻENADA""

Angela, nioe wiem u jakiego Ty byłaś lekarza, napewno nie u prof. Podgórskiego. To jedyny - ośmielam się użyć tego określenia - fachowiec, lekarz z powołania, znający co to jest ból, co znaczy cierpieć. Kilkakrotnie miałem z nim doczyn ienia, w końcu operację - też w Łomży i proszę sobie wyobrazić: nowoczesny szpital, idealne warunki, na 4 dzień po operacji kręgosłupa szyjnego - wypis. Dziś wiem, że żyję. Dziękuję jeszcze raz Profesorze, przyjacielu. Przepraszam za tę poufałośc, ale tylko przyjaciel mógł mi tak ulżyć w ciepieniu. Życzę Ci zdrowia, Drogi Doktorze, żebys mógł jakjdłużej pomagać ludziom tak jak mi pomogłeś.

Witam chce Was wszystkich przestrzec przed tym "lekarzem"..tez mi go polecano. Zamiast pomocy otrzymałam rok więcej strasznego bólu. .standard 3 min wizyta za 250zl zakwalifikowal mnie na operacje dyskopatii szyjnej kazał przyjść na saszerow. Umieralam z bólu dretwienia itp od tygodni a on mnie zapisał za 4 m_ce a dodam że na rezonans ie było już widać ucisk na rdzen. Wytrzymałam ciężko te 4 m_ce nieświadoma konsekwencji ucisku dysku na rdzen bo jak Wy szukający fachowca nie wiedziałam jak się do tego inaczej zabrać i zrobiłam kolejny rezonans gdzie dysk jeszcze bardziej uciska na rdzeń. Następny dzień poszłam bez umówienia do podgorskiego na saszerow pokazać wynik. Łaskawie mnie przyjął i powiedział ze środki na nfz się skończyły i ze operacja przełożona za pół roku w dodatku w Łomży a nie w warszawie i wręcz wygodnie mnie z gabinetu bo nie miał czasu za to wpuścił panią z dużą torba po czym od razu wziął ja na oddział. .... I wtedy do mnie dotarło ze to jakieś jaja. Wtedy szybko poszłam do innych trzech polecanych neurochirurg ów .każdy z nich niedowierza l jak zachował się kolega po fachu bo z uciskiem na rdzeń powinnam być operowana pilnie. Gdyby dalej mnie tak trzymał Podgórski to bym dostała paraliżu. I niech to przeczyta i przestanie ludzi traktować jak przedmioty w dodatku równe i równiejsze .Wybrałam jednego z tych prawdziwych lekarzy i po 2 tyg juz byłam po operacji w Wawie. Nie marnujcie na tego czasu i to prawda że jest bucowaty obraża pacjentów słyszałam na własne uszy jak traktuje niektórych pacjentów i to było nie do wiary. A teraz już minęło ponad rok od opracji i wreszcie napisałam ta opinie bo czegoś takiego nie można odpuszczać.

Czy ktoś z Państwa wie, jak długo czeka się na operację do Pana Prof. Podgórskiego? Gdzie najlepiej udać się na wizytę prywatną?

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki