Świetny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem, mam do niego duże zaufanie. Doktor Mika to lekarz, który podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie do kolejnego przypadku medycznego. Poświęca dużo uwagi na wysłuchanie pacjenta, wyczerpująco tłumaczy chorobę, jest cierpliwy i uprzejmy. Widać że jego praca jest jego pasją, trafnie diagnozuje a przy tym potrafi pocieszyć jeżeli pacjent się negatywnie nastawia do diagnozy i choroby. Życzyłabym wszystkim zdrowia, jednak jeżeli nie ma takiej opcji to wizyty u lekarzy takich jak dr Mika, którzy nie zbywają pacjenta tylko się nim ...

Życzyłabym wszystkim zdrowia, jednak jeżeli nie ma takiej opcji to wizyty u lekarzy takich jak dr Mika, którzy nie zbywają pacjenta tylko się nim naprawdę interesują. Lekarz z powołania!

Doktor zdiagnozował mnie już przy pierwszej wizycie (trafnie), gdzie nikt do tej pory nie wiedział co mi dolega.

Mam całkowite zaufanie do kompetencji tego lekarza. Poświęca pacjentom czas w zależności od sytuacji. Serdecznie polecam. Potrafi długo i cierpliwie tłumaczyć chorobę oraz jej leczenie W wysoce profesjonalny sposób podchodzi do pacjenta Jest człowiekiem bardzo uprzejmym.

Mam całkowite zaufanie do kompetencji tego lekarza.
Poświęca pacjentom czas w zależności od sytuacji.
Serdecznie polecam.
Potrafi długo i cierpliwie tłumaczyć chorobę oraz jej leczenie

W wysoce profesjonalny sposób podchodzi do pacjenta
Jest człowiekiem bardzo uprzejmym.

Świetny lekarz, tłumaczy wszystko w zrozumiały kompetentny sposób i jest bardzo uprzejmy (nawet czasem pożartuje), widać że to co robi jest jego życiową pasją, a nie wyłącznie pracą zarobkową. Zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz potrafi zadbać o pacjentów. Dokładnie wszystko tłumaczy i ma czas dla pacjentów. polecam

Lekarz godny polecenia .Dusza człowiek .Kompetętnie podchodzi do każdego pacięta .Wytłumaczy wszystko w zrozumiały sposób.

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista

Byłam tylko raz u Pana Doktora, ale mogę powiedzieć, że to zdecydowanie kompetentny i rzetelny lekarz. Szuka przyczyn choroby i naprawdę chce pomóc.

nie uprzejmy poswica malo czasu pacjentowi nie tlumaczy choroby w zrozumialy sposob odradzam

DOSKONAŁY LEKARZ, POŚWIECA DUŻO CZASU PACJENTOWI, WSZYSTKO WYTŁUMACZY.

DOSKONAŁY LEKARZ, POŚWIECA DUŻO CZASU PACJENTOWI, WSZYSTKO WYTŁUMACZY.