dr n. med. Jan Miodoński

Neurochirurg

Miałam operacje 15.09 guza mózgu. Operował mnie dr Jan Miodonski. Świetny lekarz, specjalista i człowiek. Moje życie było w jego rękach ale dzięki niemu żyje i czuję się dobrze. Dziękuję panie doktorze.

Doskonały fachowiec o dużej wiedzy. Miły, ciepły, wyrozumiały,dobry człowiek. Doskonale wykonał operację usunięcia guza mózgu. Pełen profesjonalizm!

Dr Tomas Nytra (Oddział Neurochirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku - Białej). W styczniu 2013 r. byłam operowana przez Dr Nytrę z powodu stenozy lędźwiowej. Efekty są rewelacyjne - mogę stać bez bólu i dużo chodzić. Dr Nytra jest nie tylko wspaniałym fachowcem, ale także cudownym człowiekiem. Jego wyjątkowe podejście do pacjenta i duże poczucie humoru sprawiły,że pobyt w szpitalu wspominam bardzo miło. Dziękuję Panie Doktorze!!!

wspominam bardzo miło. Dziękuję Panie Doktorze!!!

byłam na konsultacji szczerze się zawiodłam

byłam na konsultacji szczerze się zawiodłam

Pomógł mi dojść do zdrowia ! Po skomplikowanej operacji kręgosłupa :( Jest bardzo dobrym specjalistą POLECAM !!!!!! Pozdrawiam :*

Pomógł mi dojść do zdrowia ! Po skomplikowanej operacji kręgosłupa :(

Jest bardzo dobrym specjalistą POLECAM !!!!!!

Pozdrawiam :*

Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niemu odzyskuję chęci do życia po operacji kręgosłupa.Dziękuję doktorze

10 lat temu wykryto u mnie guza mózgu, który został zoperowany przez dr Miodońskiego. W trakcie leczenia lekarz wykazał się ogromną troską i elastycznością w ustalania terminów wizyt kontrolnych (dzięki temu nie musiałam przerywać studiów), zawsze był uprzejmy i chętnie udzielał odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytanie dotyczące choroby. Polecam.

trochę dziwna ta skala ocen- zapomniano o ''6'' wspaniały dr ,pozdrawiam -dziękuję... :)

trochę dziwna ta skala ocen- zapomniano o ''6''
wspaniały dr ,pozdrawiam -dziękuję... :)

bardzo mi pomógł,znowu mogę normalnie oddychać!!!! bardzo dziękuję!!!

bardzo mi pomógł,znowu mogę normalnie oddychać!!!! bardzo dziękuję!!!