lekarz Jan Olijewski

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Zdecydowanie tak. Drugie dziecko juz leczę (ciągłe, nawracające zapalenia uszu). Zawsze efekt, zawsze zadowolenie. Polecam

Bardzo dobry fachowiec. Lekarz godny polecenia. Budzi zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia córki. Bardzo dziękuję za pomyślny przebieg operacji.

Byłam u pana doktora 4 lata temu z moim synem. Dziecko miało przerośnięte migdałki. Wizyta prywatna, doktor był bardzo nie miły, twierdził ze to moja wina ze doprowadziłam do takiego stanu. Zbadał dziecko niechętnie z łaską, dał skierowanie do szpitala. Wizyta trwała może z 8 ~ 10 minut, wogóle nie był zainteresowany pacjętem, wrażenie takie "po coś tu wogóle przyszła" . Na oddziale nawet nie spojrzał na mojego syna, podchodził do innych pacjętów a nas omijał. Nie wiem o co chodziło temu panu...spotkania z tym panem nie wspominam dobrze.

Znalazłam się u Pana Doktora (prywatnie) z 1.5 letnią córką, którą męczyły ciągłe krwawienia z nosa (nawet 10 dni pod rząd w środku nocy). Po opowiedzeniu co nas dręczy zdziwiło mnie (bardzo negatywnie) podejście lekarza, który przed obejrzeniem i zbadaniem dziecka postawił diagnozę: "na pewno dłubie w nosie". Nie była to prawda, ale lekarz na moje zapewnienia miał tylko na twarzy ironiczny uśmieszek. Zbadał córkę jednak dość dokładnie i nie znalazł u niej żadnych powodów krwawień. Jednakże zapisał maść, która rozwiązała 90% naszych kłopotów. Nie byłam zadowolona z samej wizyty i podejścia, ale leczenie objawów okazało się bardzo skuteczne, stąd poleciłabym lekarza.

Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze!!!!! Pana Doktora znam od wielu lat. Trafiłam do niego z uwagi na powtarzające się infekcje u moich dzieci. Od samego początku urzekł mnie, a przede wszystkim dzieci niewiarygodnie magicznym podejściem do nich. Pan doktor przez wiele lat leczył moich synów, troskliwie przeprowadził nas przez wiele trudnych chwil. Kiedy już moje dzieci zaczęły wyrastać z chorób okresu wczesnodziecięcego okazało się, że teraz ja zaczynam mieć problemy z zatokami. Z własnej autopsji wiedziałam, że diagnozy Pana doktora Olijewskiego są słuszne i nigdy ...

Z przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze!!!!!
Kiedy już moje dzieci zaczęły wyrastać z chorób okresu wczesnodziecięcego okazało się, że teraz ja zaczynam mieć problemy z zatokami. Z własnej autopsji wiedziałam, że diagnozy Pana doktora Olijewskiego są słuszne i nigdy się na nich nie zawiodłam. Tak było i tym razem. Bez wahania zdecydowałam się na zaproponowany mi zabieg.
Poddałam się endoskopowemu leczeniu zatok z jednoczesnym wyprostowaniem przegrody nosa.
Cóż, zabieg sam w sobie nie jest przyjemny, ale dzięki wsparciu Pana doktora czułam się bardzo bezpiecznie.
Wizyta kontrolna po operacji bardzo miła, konkretna z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości oraz porad jak postępować po zabiegu. A przy tym muszę dodać, że precyzja, empatia oraz delikatność w czasie każdego badania, a szczególnie po wykonanej operacji, zasługują na najwyższe uznanie.

Polecam dra Olijewskiego nie tylko dzieciom, ale również osobom dorosłym borykającym się z problemami laryngologicznymi. Jestem niezmiernie wdzięczna za to, co do tej pory zrobił dla naszej całej rodziny. Dr Olijewski to przede wszystkim specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, co przedkłada się na jakość świadczonych usług.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz