dr n. med. Jan Peszko

Ortopeda, Traumatolog

Pierwszy raz byłam u Pana Doktora naście lat temu ,gdy pojawia się problem zawsze idę do Niego . Świetny specjalista ,dokładny ,skuteczny . Trzy pokolenia z mojej rodziny chodziło do dr.Peszko .Dla nas jest najlepszy

Wizyta z synem. Na wstępie powiedziałam, że przyszłam na wizytę kontrolną kręgosłupa syna ale, że w związku z tym, że syn kilka dni wcześniej niefortunnie zeskoczył i bolała go stopa poprosiłam też o konsultację w sprawie tej stopy, Miałam ze sobą opis prześwietlenia stopy mówiący, że prześwietlenie nie wykazało żadnych zmian. Chodziło mi o ewentualne zalecenia kiedy będzie mógł ćwiczyć na wf-ie. Pan doktor zbadał stopę, dał zalecenia a następnie powiedział, że to już koniec wizyty ponieważ podczas jednej wizyty on może wykonać tylko jedną usługę. Gdy powiedziałam, że nie wiedziałam, że tak jest, odpowiedział: " No to teraz pani już wie." Rezultat- kilka miesięcy oczekiwania na wizytę i usługa po którą przyszłam nie została wykonana w ogóle. Gdybym została poinformowana na wstępie, że w przypadku zbadania stopy kręgosłup już zbadany nie zostanie to oczywiście wybrałabym tylko i wyłącznie konsultację w sprawie kręgosłupa. Pan doktor zamiast przekazania mi tej kluczowej informacji PRZED badaniem wybrał chamskie i obcesowe uświadomienie mnie o zasadach PO badaniu dodając żebym się zapisała teraz na następną wizytę czyli na za klika miesięcy.... NIE POLECAM.

Bardzo długo i wnikliwie przeprowadzone badanie mojego kolana. Analiza dokumentacji i szczegółowe badanie USG. Byłam u różnych lekarzy. Pan Doktor jest najlepszym diagnostykiem stawów kolanowych. Polecam.

Opóźnienie wizyty sięgające prawie dwóch godzin.sic Żadnego przepraszam ani ze strony rejestracji ani lekarza. Lekarz niegrzeczny . Nawet zmęczenie czy zdenerwowanie nie upoważnia do takiego traktowania pacjenta. Wstyd. Nie polecam i nie skorzystam więcej za 250 pln.

Opóźnienie wizyty sięgające prawie dwóch godzin.sic
Żadnego przepraszam ani ze strony rejestracji ani lekarza.
Lekarz niegrzeczny . Nawet zmęczenie czy zdenerwowanie nie

Niestety zabieg na moim kolanie (zerwane ACL) nie wyszedł panu doktorowi. Po rekonstrukcji jeszcze 3 zabiegi aby wyprowadzić kolano na prostą. Ale w sumie jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy.

Polecam! Pan Doktor jest bardzo profesjonalny, wszystko dokładnie bada, tłumaczy. Jest uprzejmy, nie spieszy się.

Świetny gość, profesjonalnie i przyjemnie. Polecam. Przyjmuje w Ars-medica i szpitalu bonifratrów. Odpowiada na wszystkie pytania tak, że już nie ma o co pytać.

Świetny gość, profesjonalnie i przyjemnie.
Polecam.
Przyjmuje w Ars-medica i szpitalu bonifratrów.
Odpowiada na wszystkie pytania tak, że już nie ma o co pytać.

Polecam Pana Doktora osobom z problemami kolanowymi!

Polecam Pana Doktora osobom z problemami kolanowymi!

Bardzo sympatyczny i przede wszystkim znakomity specjalista w swojej dziedzinie, polecam wszystkim nie zdecydowanym.Operacja kolana przebiegła szybko i co najważniejsze bezproblemowo

Pan doktor podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Konkretne porady, rzeczowe odpowiedzi, pasuje to słowo SPECJALISTA. Kolano wyleczone.