Pana Doktora niestety już z nami nie ma. Dał sporo radości mi oraz zapewne wielu osobom z podobnymi wadami. Bardzo żałuję, że już nie będzie w stanie tego zrobić. Był Pan światłem, Panie Doktorze, dziękuję.

Był Pan światłem, Panie Doktorze, dziękuję.

Polecam dr Jana Przybysza to bardzo konkretny i rzeczowy lekarz Wykonywał operacje dwuszczękową u mojej córki Ani w Bydgoszczy razem z dr Szpytem. Mielismy to szczescie, ze trafilismy na takich dobrych ludzi i kompetentnych lekarzy Po operacji byli bardzo troskliwi Kazdemu zycze tyle szcescia Jeszcze raz dziekujemy .Rodzice Ani z Bydgoszczy

Jestem bardzo zadowolona z podejścia dr.Przybysza. Jest osobą bardzo specyficzną w relacjach międzyludzkich, ale fachowcem jest doskonałym. Z czystym sumieniem mogę go polecić! Natomiast bałagan jaki tam panuje (m.in. zgubienie zdjęcia rtg klatki piersiowej, nie zmienienie wenflonu, gdy mój był już nie drożny, odłączanie kroplówek przeciwbólowych w połowie, przyniesienie posiłku mimo wielu próśb i na siły dawanie jakiś zastrzyków, których nie ma zapisanych w karcie) niestety pozostawia wiele do życzenia :(

Podejście na konsultacjach fachowe, dr nie obiecuje Bóg wie czego, każdy z nas jest różny i istnieją pewne odstępstwa. Dr oceniał czy na pewno chce podjąć się zabiegu, może wydawał się przy tym poważny nieziemsko, ale takie postępowanie chyba lepiej służy pacjentowi który bywa zbyt emocjonalny (to ja:)). Rejestracja nie sprawia żadnych trudności, papierów do wypisywania trochę jest - to raczej standardy, bynajmniej Ewuś póki co nie spowodował jakiś nadmiernych utrudnień. Ogólnie jestem dobrej myśli i będę trzymała kciuki za pomyślny dzień zabiegu i sam zabieg, jak i rekonwalescencję :) ... Jak najbardziej polecam, lepszych i tak szczerych wytycznych (jedzenie, koszulka, okłady, żele/maście, szczoteka, płyny, pasta, jak i dobry nastrój :) niby naturalne, ale przecież możnaby o czymś zapomnieć) co do przygotowania do zabiegu chyba ciężko by było gdzie indziej znaleźć.

Trudno mi się wypowiedzieć odnośnie kompetencji pana doktora. Mieliśmy ze sobą dość przelotny kontakt w postaci dwóch konsultacji. Niestety bałagan panujący w klinice (m.in. trudności ze znalezieniem mojego prześwietlenia, zagubienie karty choroby, a w końcu - wyznaczenie mi terminu zabiegu, a w rezultacie przyjęcie przez pomyłkę kogoś innego na moje miejsce) w obawie o swoje zdrowie nie pozwoliło mi na kontynuację leczenia w placówce. Dodam, że wszelkie czynności w klinice podejmowane są "w biegu", a przy zabiegach operacyjnych to chyba nie jest specjalnie wskazane.