lekarz Jan Roszkowski

Większego CHAMA nigdy nie spotkałam!!! Męczyłam się 44 godziny z bólami krzyżowymi!!! Bo Pan doktor uważa, że bóle krzyżowe to nie bóle porodowe! Podejście do kobiety ciężarnej: żenujące... Po 24 godzinach Pan Doktor zrobił mi USG i wracając mnie ponaglał bym szła szybciej bo on ma inne pacjentki! Krzyczał po mnie, że jestem nie poważna, że panikuję... Ledwo wróciłam na sale porodową, a skurcze miałam co 2 min. Przez całą noc ani razu do mnie nie zajrzał... Niestety brak rozwarcia, oksytocynę podłączyli mi godzinę przed cesarką, o którą musiałam błagać bo już nie miałam sił i co... nie chcieli zrobić - dalej chcieli czekać na rozwarcie i bóle z macicy... Gdyby nie Pani Doktor Anestezjolog nie chce wiedzieć jak by to się skończyło... To dopiero ona przekonała lekarzy na CC jak zobaczyła w jakim byłam stanie. Jak się okazało synek był owinięty pępowiną i były zielone wody płodowe. NIE POLECAM!!!

polecam dr Roszkowskiego, prowadził moja ciąże, przed kazda wizyta kierowal na badania laboratoryjne, dr Roszkowski zawsze cierpliwy, życzliwy, spokojny, kompetentny, polecam kazdej przyszlej mamie!

Chodzę do doktora Roszkowskiego ok 8lat do przychodni w sosnowcu na pogoni mieszkam w Dąbrowie Górniczej dojeżdżam do sosnowca moja mama do niego chodzi i siostra zrezygnowała z prywatnego lekarza i tez chodzi do przychodni nie zamieniła bym go na żadnego innego lekarza wszystkim go polecam.

Omijać z daleka! Mruk, gbur i niedouczony cham. Źle pobiera cytologię, zostawia pacjentkę samą z problemem! Zatrzymał się z wiedzą 30 lat temu!

Szczerze odradzam. Cham i prostak. Szkoda czasu i nerwów. Chyba że idziesz prywatnie, to może wtedy traktuje Cie inaczej.

Prowadził moją ciąże . Przemiły , tłumaczył wszystko, cierpliwy, Naprawdę polecam

Na własnym przykładzie powiem, że wspaniały lekarz... Bez znaczenia czy idę na wizytę na kasę chorych czy prywatnie. Od początku prowadzi moją ciąże- jestem w 33tyg i przyznam że jestem niezmiernie zadowolona. Za każdym razem zadaje mnóstwo pytań odnośnie ciąży i na każde dostaje konkretną odpowiedź. Doktor nie wylicza czasu na jedną pacjentkę, tak jak robią to inni. Przyznam, że mam drobne problemy zdrowotne i zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu wielu kwestii. Skierowania na badania i do innych specjalistów bez najmniejszych problemów... Dba o pacjentkę bardzo ...

Skierowania na badania i do innych specjalistów bez najmniejszych problemów... Dba o pacjentkę bardzo rzetelnie i indywidualnie.

Wspaniały człowiek, pełen profesjonalizm.. Prowadził całą moją ciąże byłam bardzo zadowolona.. Przemiły, odpowie na każde pytanie :D można rozmawiać o wszystkim, służy radą i pomocą :D Godny polecenia. Jedyny negatyw to brak usg w gabinecie, ale zawsze daje skierowanie do szpitala i tam można je zrobić odpłatnie ok. 70 zł

Świetne podejście do pacjentki. Mimo iż była to moja pierwsza wizyta, nie czułam się skrępowana. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie udziela odpowiedzi na pytania, ponadto jest przemiłym człowiekiem z poczuciem humoru. Gorąco polecam!

Świetny lekarz, profesjonalista, polecam :)

Świetny lekarz, profesjonalista, polecam :)