lekarz Jan Sir

Cytolog

Oceniam wizytę u Pana doktora bardzo dobrze, choć trwała krótko (ale to dobrze), to jednak wszystkie czynności zostały wykonane profesjonalnie i prawidłowo, wkłucia były prawie bezbolesne, tak jak Pan doktor zapowiadał "ukłucie komara" i dokładnie trafione (widziałam na ekranie monitora). Pan doktor bardzo uprzejmy, miły, szarmancki i dowcipny, potrafił rozładować moje zestresowanie zabiegiem uprzejmą i dowcipną konwersacją, tak, że prawie nie zauważyłam, a już było po zabiegu. Polecam, jako fachowego i miłego lekarza.

Nie polecam żadnej kobiecie tego lekarza!Po zdiagnozowaniu przez niego moich wyników cytologii zostałam skierowana do szpitala z podejżeniem nowotworu złośliwego.Miałam robione wycinki dwukrotnie.Przeżyłam wiele stresu i nerwów,a w efekcie okazało się,że Pan doktor się pomylił.Zrozumiałabym raz,bo każdy jest tylko człowiekiem,ale kolejny?To za dużo.Tym bardziej,że nie byłam jedną z pacjentek,którym Pan Sir podpisał błędne wyniki.Stąd też moja opinia :(

Jestem rozczarowana wizytą... gdy kontaktowałam się telefonicznie lekarz zapewniał, że biopsja będzie bezbolesna i nie ma się czym martwić. Gdy przybyłam na badanie lekarz był dość nerwowy, ze kolejka za wolno idzie (pacjenci byli w gabinecie nie całe 5 min), robiąc mi badanie wkuł się w miejsce sporo oddalone od wyznaczonego, dzięki reakcji asystenta "Panie doktorze, nie tu!" wkuł się drugi raz i usłyszałam tylko "Panie doktorze,niżej!" po czym doktor zaczął szukać igłą w środku wyznaczonego miejsca...o bólu nie wspomnę..żadnego przepraszam, wyczucia, współczucia, nic...to przecież takie normalne, taśmówka, "następny proszę",bo czas nagli...a doktorowi się spieszy...czekając w poczekalni jedni wychodzili zadowoleni, inni nie...pewnie zależy jak się uda...ale za 180 zł oczekuję profesjonalizmu a nie loterii... naprawdę szczerze odradzam, nie poszłabym drugi raz do tego lekarza..

Ciesze się, że przyjechałam z Torunia właśnie tu. Lekarz rzeczowy, fachowy i empatyczny. Polecam z czystym sumieniem każdemu.

Ciesze się, że przyjechałam z Torunia właśnie tu.
Lekarz rzeczowy, fachowy i empatyczny.
Polecam z czystym sumieniem każdemu.

Wspanialy fachowiec,doswiadczony lekarz,biopsja wykonana bezbolesnie,jak ugryzienie komara,niech zyje 1000 lat.Dziekuje ,ze Pan jest.

Wspaniały lekarz oraz człowiek, świetny fachowiec. Wykazał sie tak wyjatkowym podejściem do pacjenta z jakim nie spotkałam się nigdy w życiu.

Swietny lekarz.Wykonane mialam dwa badania przez dr. Sira, za dwa tygodnie zglaszam się na trzecie badanie. Dzieki temu lekarzowi nie czuje strachu. LEKARZ GODNY POLECENIA, MOŻNA MU UFAC.

Moja mama, żona miała wielokrotnie wykonywaną ocenę cytologiczną zawsze wynik nie budził wątpliwości znakomity cytolog !!!