dr hab. n. med. Jan Skóra

Angiolog

2,7

Zdecydowanie odradzam. Nie wzbudza zaufania. W dniu wizyty w przychodni, do której się zapisałem, a czekałem prawie 200 dni, spóźnił się 40 minut. Przez cały czas wizyty stałem, bo nie poprosił bym usiadł. Z problemami z którymi przyszedłem (skierowanie od lekarza rodzinnego) powiedział, że to nie do niego więc nawet nie wszystko mu wyjaśniłem. Nie umie obsługiwać komputera, a informację do lekarza kierującego napisał z błędami. Łaskawie zrobił USG kończyn górnych i dodał, że wykona jeszcze badanie cieśni nadgarstka choć to nie należy do niego. Lekarz niestety bez klasy, żenada.

Lekarz niestety bez klasy, żenujący....zbadał mi żyły poprzez dotyk i tak też na tej podstawie podważył opinie innych lekarzy...oczywiście błędnie... (na wypisie ujął, że przeprowadził USG, nie tej kończyny, która badał......- za co oczywiście została mu naliczona wyższa stawka) Przeszedł bez pardonu na ''Ty'', a na koniec stwierdził, że mi ''chłopa czeba''. Nie omieszkałam wyrazić swojej dezaprobaty, choć z perspektywy czasu powinnam była trzepnąć mu w pysk. Zdecydowanie nie polecam: beznadzieja to słabe określenie...nie szanuje pacjenta...ze śliną w kąciku ust obserwuje jak siedzisz w bieliźnie...

Bardzo miły lekarz, podchodzi do pacjenta indywidualnie. dokładnie tłumaczy chorobę, jak i metody leczenia

Chamskie podejscie do pacjenta.Bufon...Nie wzbudza zaufania. Naprawde nie polecam.

Jestem pacjetka Dr od lat kilkunastu.W zasadzie mogę powiedzieć,że jest to nasz "lekarz rodzinny".Jako że operował moją mame ,mnie i moja córkę.Nie jestem z Wrocławia,ale nie wyobrażam sobie ,abym miala sie poddac zabiegom operacyjnym ,gdzie indziej niż Wroclaw.Mam do dr Jana Skóry bezgraniczne zaufanie jako do specjalisty i jako do człowieka.Z powazaniem Beata Kujaczyńska

Odradzam całkowicie. Niemiły, opryskliwy, potrafi się wydrzeć na pacjenta.

Odradzam całkowicie. Niemiły, opryskliwy, potrafi się wydrzeć na pacjenta.