Jan Sokal

Radiolog

Syn trenuje wyczynowo od 10 lat Karate Shotokan WKF. Nabawił się typowo sportowej kontuzji na treningu. Pan Doktor bardzo kompetentnie natychmiast trafnie postawił diagnozę "w tzw. punkt" o uszkodzeniu rdzenia ścięgnistego z krwiakiem w mięśniu najszerszym grzbietu. Poradził także co robić dalej, a czego nie robić w takich przypadkach. Gorąco polecamy!

zgłoś nadużycie Pan Doktor jest bardzo konkretny i sympatyczny, badania u niego odbywają się sprawnie i bezstresowo. Udziela fachowych odpowiedzi na wszystkie pytania i dba o komfort Pacjenta

Bardzo sympatyczny lekarz z dużym poczuciem humoru. Mającym fajne podejście do dziecka, a mi jako matce również wiele wyjaśnił. Polecam