lekarz Jan Sokołowski

Gastrolog

2,1
1,4
1,7

Bardzo dobry lekarz,warty każdych pieniędzy.Miły,przede wszystkim właściwie zdiagnozuje,wszystko dokładnie cierpliwie wytłumaczy i poprowadzi odpowiednie leczenie.Polecam

Byłam przerażona, bo przeczytałam opinie na tym portalu tuż przed wizytą. Tymczasem lekarz okazał się bardzo miły i kontaktowy, zabieg przerpowadził dokładnie informując co się będzie dzialo, był wspierający i dobrze mnie zdiagnozował. Polecam

Witam! Odradzam wizyty oraz wszelkich konsultacji z tym Panem, zamiast pomóc pogorszył mój stan przepisując niewłaściwe lekarstwa pogarszając tym samym mój stan zdrowia ,za 100 zł byłem w gabinecie 3 minuty dostałem ulotkę i to wszystko.

Witam!

Podejście Pana Doktora to istny koszmar. Nie słucha co się do niego mówi, bardzo nieprzyjemny. Wizyta trwa 3 minuty. Leki oczywiście nietrafione plus kartka z dietą - zero wyjaśnień. Polecam omijać Pana Doktora.

Pan doktor w ogóle nie słucha co się do niego mówi wykazując tym samym brak zainteresowania samym pacjentem i jego schorzeniem. Kasując 110zł Pan doktor mógłby poświęcić chociaż więcej czasu swoim pacjentom a nie 3 minuty i następny. Leki i kartkę do której trzeba się stosować może podać każdy, ale już wytłumaczyć bądź wysłuchać to ciężko. Nie polecam, sama aktualnie muszę poszukać kogoś kompetentnego

Mimo, że za badanie i wizytę zapłaciłem sporo pieniędzy to zero fachowego podejścia do pacjenta. Poświęcił po badaniu może ze trzy minuty. Żadnego wytłumaczenia co i jak. Usłyszałem tylko, że wycinki są bardzo paskudne i źle to widzi, a wyniki, oprócz zwykłego zapalenia, były ok. Sugerował tylko kolejne drogie badania. Więcej do niego nie idę i innym też nie radzę.

Doktor poza helikobacter nie zna zadnej innej choroby . Strata czasu i pieniedzy . Po 4 miesiacach wizyt i roznych badan ( w wiekszosci bardzo nie przyjemnych ) odeslal mnie do konsultacji . Lekarzem konsultujacym okazal sie to anestiolog , ktory bez zadnych badan , od razu rozpoznal co mi jest . I to rozpoznal bez bledu . Leczenie to juz byla tylko formalnosc ( oczywiscie nie w medremie ). Jesli jestes chory - OMIJAJ SOKOLOWSKIEGO SZEROKIM LUKIEM .

Doktor poza helikobacter nie zna zadnej innej choroby .