dr n. med. Jan Solecki

Neurolog

Dr. Solecki, posiada dogłębnie doświadczenie oparte na latach praktyki i odpowiedzialnych funkcjach pełnionych w klinikach is szpitalach województwa zachodniopomorskiego. Jest to lekarz do którego można mieć pełne zaufanie. Poświęca on pacjentowi tyle czasu ile wymaga problem pacjenta, daje obszerne wyjaśnienia odnośnie schorzenia, metod leczenia i realisticznych możliwości w funkcji postępu nauki i technicznych możliwości. Jestem usatysfakcjonowana metodami jakie zostały zastosowane i mój stan zdrowia się polepszył daleko poza moimi oczekiwaniami. Gorąco polecam. Krystyna Jankowska

Gorąco polecam.
Krystyna Jankowska

Wciąż poszukujesz "Neurolog Szczecin"?

Medicus Szczecin
pl. Zwycięstwa